Jaki portal randkowy wybrać ? Jakie portale randkowe polecacie ? No ratings yet.

Jaki portal randkowy wybrać, jakie portale randkowe polecacie –  to pytania, które zawsze poprzedzają poszukiwanie miłości czy przygody na portalu randkowym. Jest to najczęściej świadoma lub nieświadoma prośba o opinie, a one tak naprawdę wcale nie są jakoś specjalnie ważne. Wybaczcie drodzy czytelnicy, ale nie ma znaczenia, jaki portal randkowy polecacie, ponieważ każdy ma tylko dość ograniczone doświadczenie z tymi serwisami, korzystał z maksymalnie kilku i prawdopodobnie znakomita większość opinii jest zawsze w tej kwestii bardziej lub mniej przypadkowa.

Kiedy interesują nas randki online, powinniśmy dbać o trzy rzeczy: bezpieczeństwo, popularność i pieniądze. Jak ma się do tego sama randka? Nijak, ale portale randkowe to nie randki, a miejsca, gdzie się na nie będziemy umawiać i to właśnie należy oceniać.

Bezpieczeństwo jest tutaj podstawą, bo musimy wiedzieć, z kim się umawiamy na randki i mieć pewność, że ta osoba nie może nam w żaden sposób zagrozić. Portale randkowe muszą zapewniać pełną anonimowość.

Kwestia popularności to z kolei nie to, jak bardzo my jesteśmy popularni, ale jak popularny jest portal randkowy, czyli ile osób na niego zagląda. Istotne jest to, by były to osoby o naszym profilu, czyli jeśli jesteśmy osobą po czterdziestce z myślą o ślubie, portal z milionem nastoletnich użytkowników będzie dla nas mniej „popularny” niż portal z 50.000 użytkowników nam podobnych.

Pieniądze to oczywiście kwestia ważna, ale pojawia się dopiero na trzecim miejscu. Zazwyczaj mamy możliwość korzystania z darmowych usług, które są wystarczające, ale jeśli nie ma takiej możliwości, to opłaty też nie są wygórowane.

Podsumowanie? Portale randkowe, które powinny przyciągać naszą uwagę, to portale oferujące pełne bezpieczeństwo rozumiane jako anonimowość, posiadające masę użytkowników o naszym profilu oraz będące w naszym zasięgu finansowym.

Please rate this

3 thoughts on “Jaki portal randkowy wybrać ? Jakie portale randkowe polecacie ?

  1. Osobiście polecam portale płatne z prostej zasady – odsiewamy niepoważne osoby i tych pseudo-sponsorów. Gdy człowiek płaci to raczej nie traktuje tego dla zabawy tylko mu zależy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *