Nasze portale randkowe rozpoczynają ekspansję na całą Europę No ratings yet.

Spora grupa osób, która decyduje się na wyjazd z naszego kraju w celach zarobkowych, robi to po części z powodu marnych płac, a po części z powodu braku przywiązania do kogokolwiek. Przynajmniej w ich mniemaniu. Są to ludzie młodzi bez rodzin czy stałego partnera w swoim życiu, albo są to ludzie, którzy właśnie wyszli z dłuższych, nieszczęśliwie zakończonych związków. Niezależnie od ich sytuacji życiowej, poszukują oni nowego życia na swoich własnych zasadach i na swoją odpowiedzialność. W zasadzie nie zdarza się, by ktoś z nich w czasie wyjazdu czy bezpośrednio przed nim zastanawiał się nad swoim życiem miłosnym. Kto wyjeżdża w celu ustatkowania się? Ta decyzja zapada dopiero potem, już na miejscu, bo wtedy też zegar biologiczny zaczyna tykać i pojawia się potrzeba znalezienia kogoś specjalnego by dzielić z tą osobą życie.

Najlepiej to wszystko widać na przykładzie Polonii na Wyspach Brytyjskich. Kiedy stawiają pierwsze kroki na nowej ziemi, większość z nich deklaruje, że jak tylko się trochę dorobi, powrót do kraju stanie się rzeczą oczywistą. Po kilku latach Polacy w Anglii czy Polacy w Irlandii nie są już zwykle zainteresowani powrotem do starego domu. Mają pracę, mają lokum, zakochali się…

Z tym ostatnim jest zazwyczaj największy problem, bo praca i miejsce do mieszkania na emigracji łatwo się znajdują, ale często okazuje się, że randki w Wielkiej Brytanii to już nie lada kłopot. Chodzi o barierę językową, pojawia się bariera kulturowa, niektórzy narzekają na ograniczoną urodziwość potencjalnych partnerów… Portale randkowe w Londynie nie są tutaj jakąś wielką pomocą, bo kiedy Polak czy Polka piszą do jakiegoś Brytyjczyka, wiadomości zazwyczaj pozostają bez odpowiedzi. A nawet jeśli odpowiedź się pojawi, to ciężko powiedzieć, by taki internetowy portal randkowy dawał realne szanse na miłość.

Teraz się to zmienia. Polskie randki w UK oferowane są na portalach randkowych w Irlandii i portalach randkowych w Anglii. Serwisy założone są przez Polaków, prowadzone przez Polaków i skierowane do Polaków, a jednym z nich jest buziak.co.uk. Jest to tak naprawdę internetowy portal randkowy jak każdy inny, ale w swojej najskuteczniejszej wersji, ponieważ gromadzi on ludzi podobnych do siebie i do tego mieszkających w niewielkiej odległości od siebie. W końcu jeden emigrant z drugim emigrantem od razu znajdują nic porozumienia. Emigracja z kraju, nie oznacza przecież wyemigrowania od swoich spraw sercowych.

Please rate this

3 thoughts on “Nasze portale randkowe rozpoczynają ekspansję na całą Europę

  1. Nikt nie powiedział, że naszym produktem eksportowym nie moga być tez portale randkowe, mimo że docelowym klientem są nasi rodacy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *