Zaproszenie na randkę 5/5 (1)

Zaproszenie kobiety na randkę, zawsze wiąże się z zakłopotaniem, wyborem miejsca spotkania czy kwestią wyboru prezentu dla wybranki. Jeżeli jest to nasza pierwsza randka, tym bardziej jesteśmy zdenerwowani.

Czy kupować prezent?

Nie ma sztywnej reguły, która nakazywałaby dawanie prezentu nowo poznanej dziewczynie, jest to indywidualna kwestia i wybór każdego mężczyzny. My ze swojej strony możemy jedynie powiedzieć, że każda kobieta uwielbia być obdarowywana, nawet najdrobniejszymi prezentami. Również rodzaj prezentu może być uzależniony od sytuacji, jeżeli jesteśmy na spacerze i przechodzimy obok starszej pani z kwiatami w słoiku, kupienie ich swojej partnerce z pewnością wzbudzi w niej podwójną sympatię. Po pierwsze dostanie od nas kwiatka (patrz. każda kobieta uwielbia być obdarowywana), po drugie starsza kobieta dzięki nam zyska dodatkowy grosz, a dziewczyna z którą się umówiliśmy zobaczy w nas wybawiciela świata.

Jak się zachowywać na randce?

Tutaj również nie możemy podpowiedzieć, co należy robić krok po kroku, aby wzbudzić podziw u partnerki czy zwyczajnie zrobić na niej dobre wrażenie. Możemy natomiast doradzić, że najlepiej sprawdza się naturalność, szczerość oraz spontaniczność. Te trzy rzeczy powinny być nieodłącznymi elementami każdej randki, aby była ona udana i zbliżała nas do następnego spotkania.

Gdzie na randkę?

Nie wiem czy nie od tego pytania powinniśmy rozpocząć ten artykuł, albowiem jest to odwieczny problem każdego mężczyzny, który zaprasza nowo poznaną kobietę na randkę i pragnie zrobić na niej dobre wrażenie. Warto pamiętać o tradycyjnych formach spotkań, restauracja bądź spacer to najbardziej neutralne sposoby na randkę, a dzięki naturalności i spontaniczności możemy jedynie zyskać.

Z pewnością wszystkie informacje zawarte powyżej są jasne i znane wszystkim mężczyznom, mimo to warto o nich raz na jakiś czas przypominać. Czasem to co najprostsze i najjaśniejsze, wydaje nam się trudne i nieosiągalne. Pamiętajmy, że większość kobiet zwraca uwagę na szczegóły, dlatego z pewnością docenią nasze wysiłki, szczególnie gdy zadbamy o naturalność i spontaniczność na randce. Nie potrzebujemy „fury, skóry i komóry”, aby dziewczyna która nam się spodobała, zechciała się z nami umówić na randkę. Nie potrzebujemy drogich gadżetów, aby zaproponowała nam kolejne spotkanie. Warto o tym pamiętać.

Please rate this

4 thoughts on “Zaproszenie na randkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *