Elmaz

Elmaz jest jednym z mniej znanych, ale dynamicznie rozwijających się polskich portali randkowych. Po wejściu na jego stronę główną użytkownicy mogą zauważyć bardzo ciekawy element, który nie występuje na innych portalach tego typu. Jest to wyszukiwanie za pomocą dnia urodzin, a konkretnie galeria osób, które danego dnia obchodzą urodziny.

Czy jest to realnie użyteczna funkcja pozwalająca na nawiązanie ciekawej znajomości? Z jednej strony, można poważnie powątpiewać, ale z drugiej strony, jeśli ktoś ma wybitne problemy z przełamywaniem pierwszych lodów, może okazać się to bardzo wygodne. Co więcej, jeśli jesteśmy użytkownikiem portalu i akurat mamy urodziny, możemy spodziewać się wielu życzeń nawet od osób, z którymi nie mięliśmy nigdy kontaktu. Jest to bez wątpienia bardzo sympatyczna sprawa.

Niezależnie od kwestii powyższych, najważniejsze dla nas jest szukanie tej jedynej osoby, w perspektywie całego życia lub przynajmniej najbliższych tygodni. W tym kierunku Elmaz jest bardzo dobrze przystosowany. Pozwala nam rozpocząć poszukiwania nawet bez założenia konta, chociaż niekoniecznie uda nam się rozpocząć jakikolwiek kontakt bez założenia własnego profilu i potwierdzenia go weryfikacją konta email. Nawet bez posiadania konta widać innych użytkowników portalu, ich profile i co ważne, za każdym razem możliwe jest sprawdzenie, czy dany użytkownik jest w tej chwili zalogowany do portalu. Założenie konta jest w pełni darmowe.

W sposób dość innowacyjny Elmaz rozwiązuje zagadnienia związane z rozszerzeniem funkcjonalności konta. Mamy możliwość przekształcenia się za odpowiednią opłatą w użytkownika VIP lub Extra. Pierwsza z opcji daje nam niewielkie rozszerzenie funkcjonalności naszego konta, ale otrzymujemy coś dla wielu osób ważniejszego. Komunikacja z nami oznaczona jest jako komunikacja z użytkownikiem VIP i dzięki temu zostaje wyróżniona w skrzynce odbiorczej innych użytkowników. Działa to na podobnej zasadzie, jak wyróżnienia ofert na portalach aukcyjnych i przynosi podobny skutek.

Funkcje użytkownika Ekstra zawierają w sobie całą funkcjonalność konta VIP i dodatkowo pozwalają nam na śledzenie aktywności innych użytkowników w stosunku do naszego profilu, co pozwala chociażby na wyłapywanie tajemniczych wielbicieli. Koszty tych usług są podobnie jak na innych portalach uzależnione od czasu, na jaki wykupimy daną funkcjonalność i można dużo zaoszczędzić decydując się na dłuższy okres trwania subskrypcji.

 

Wejdź na Elmaz

11 thoughts on “Elmaz

Dodaj komentarz