Twoo

Nowi użytkownicy portalu randkowego TWOO czasami zwracają uwagę na jego dość duże podobieństwo do bardzo popularnej w ostatnim czasie aplikacji Tinder. Wielkim przekłamaniem byłoby jednak stwierdzenie, że TWOO jest mało rozbudowany i niewiele robi dla swoich użytkowników na wzór wspomnianej aplikacji. W rzeczywistości jest dokładnie na odwrót, ponieważ mówimy tutaj o portalu, który aktywnie wspiera swoich użytkowników w poszukiwaniu ciekawych osób, a nie tylko służy do zamieszczania swojego zdjęcia niczym na tablicy ogłoszeń i czekania na pojawienie się osoby zainteresowanej naszą fotką.

Najważniejsze na TWOO jest oczywiście nasze konto. Bez jego założenia nie jesteśmy w stanie zobaczyć żadnego z profili innych użytkowników i tak naprawdę możemy sobie jedynie poczytać o teoretycznych i praktycznych aspektach poszukiwania miłości przez Internet. Sami spróbować jednak nie możemy. Na szczęście założenie podstawowego konta nic nie kosztuje, trwa tylko chwilę i w dodatku wymaga od nas jedynie podania aktywnego adresu email.

Nikt nie męczy nas od wstępu żadnymi kwestionariuszami i nawet jeśli chcielibyśmy zostawić nasz profil w stanie całkowicie surowym, nikt z tego powodu nie będzie nas ścigał. Portal oczywiście będzie delikatnie sugerował, że lepiej mieć zdjęcie i opis niż tych rzeczy nie mieć, ale trzeba podkreślić, że TWOO jest miejscem wyjątkowo przyjaznym. Nie ma tu także żadnych reklam. Również dla użytkowników zakładających konta darmowe.

Jak na większości podobnych serwisów, prawdziwe korzystanie z TWOO wymaga jednak wykupienia konta premium. Warto pomyśleć o długim okresie ważności konta, ponieważ cena jednego miesiąca w rocznym pakiecie jest o ponad połowę niższa niż w pakiecie jednodniowym. Podstawową zaletą konta premium jest możliwość wyświetlania użytkowników, którzy zaglądali na nasze konto, na przykład wyświetlając nasze zdjęcia. W ten sam sposób możemy dzięki niemu ukryć naszą własną aktywność.

Elementem znanym z Tindera jest tak zwana „gra” oparta o mechanizmy dopasowania partnerskiego. Portal prezentuje nam osoby potencjalnie dla nas interesujące i jeśli zgodzimy się z jego sugestią, możemy specjalnie zaznaczyć interesującą nas osobę. Jeśli ona także będzie zainteresowana, TWOO zaproponuje nam natychmiastowe rozpoczęcie rozmowy. Warto dodać, że najbardziej rozbudowany pakiet premium można testować bez żadnych opłat przez okres siedmiu dni.

11 thoughts on “Twoo

Dodaj komentarz