Sympatia

Sympatia.pl to portal z wyjątkowo trafnie dobraną nazwą. Jest on bowiem “sympatyczny” w każdym calu, na co dowodem jest już ponad 6.000.000 osób posiadających w serwisie aktywne konta.

Na początku wita nas nowoczesna strona główna, tłumacząca podstawowe zasady korzystania z portalu, zapraszająca do rejestracji i przedstawiająca podstawową funkcjonalność, jaka na nas czeka. Proces rejestracji darmowego konta jest bardzo szybki i nie wymaga od nas nic, oprócz adresu email i pełnoletniości. Dodajmy, że wszystkie konta będą zweryfikowane niedługo po założeniu przez pracowników Sympatii, a potem co jakiś czas sprawdzane. Ma to na celu dbanie o brak “czarnych owiec” w serwisie, a także o nasze bezpieczeństwo. Wszystkie wrażliwe informacje pojawiające się w naszych profilach będą dla naszego dobra usuwane.

Profil osobowy na Sympatia.pl jest bardzo rozbudowany, ale nikt nie będzie nikogo zmuszał do jego pełnego wypełnienia. Konieczne jest tylko kilka podstawowych informacji, a resztę można pominąć, wypełnić zdawkowo lub puścić wodze wyobraźni oraz pozwolić swojej kreatywności na stworzenie czegoś szczególnego. Warto wybrać ostatnią z opcji, ponieważ ludzi w portalu jest dużo i chociaż wyróżniać będą nas zdjęcia, to ciekawy opis też na pewno nie zaszkodzi.

Konto premium na Sympatii nie jest drogie i warto je posiadać. Z kontem standardowym niestety wiążą się ograniczenia ilości i częstości kontaktów, przez co jest to realne utrudnienie życia osobie poszukującej przyjaźni i miłości. Wykupienie abonamentu na długi czas pozwala obniżyć rachunek za każdy miesiąc do kwoty poniżej 10 złotych.

Ważnym elementem Sympatii jest ogólnie rozumiana publicystyka, czyli opowieści o podrywaniu, nawiązywaniu znajomości oraz życiu w związku. Czasami piszą o tym eksperci, czasami użytkownicy, potem możemy napisać też my sami. Często wypowiadają się pary powstałe dzięki Sympatii, jak również można znaleźć opowieści rodzin, które swój początek także miały na portalu. Do tego dochodzi duża liczba luźnych tematów, jak na przykład dobre teksty na podryw traktowane z przymrużeniem oka, trochę wierszyków i piosenek dla zakochanych, a z innej beczki – poważne seminaria internetowe na temat związków prowadzonych na odległość, przynajmniej w ich pierwszej fazie.
Do portalu można uzyskać dostęp logując się poprzez profil na Facebooku. Działa też aplikacja na telefony i tablety.

 

Portal Sympatia.pl

13 thoughts on “Sympatia

Dodaj komentarz