Swatka

Zdecydowana większość portali randkowych deklaruje się jako miejsce, w którym można znaleźć wszystko: przyjaźń, przygodę, miłostkę i miłość. Nie inaczej jest ze Swatką i na pewno takie postawienie sprawy jest jak najbardziej uczciwe. Znakomicie sprawdza się to w praktyce. Niektóre portale – czasami zgodnie z planem ich twórców, a czasami poprzez naturalne mechanizmy rozwoju – zaczynają się specjalizować w określonych typach znajomości, jakie nawiązywane są za ich pomocą. W przypadku serwisu Swatka proces ten zaszedł dość daleko, ponieważ dzisiaj miejsce to uważane jest przez wiele osób biegłych w branży randkowej, za najlepsze miejsce do budowania trwałego związku. Można dyskutować, czy jest to miejsce najlepsze, ale na pewno należy do najbardziej skutecznych.

Portal Swatka.pl i chęć zarejestrowania się na nim, rozważać powinny przede wszystkim osoby szukające miłości na poważnie. Wiek nie ma znaczenia, ponieważ można tutaj znaleźć konta osób od lat 18 do 80, jak kiedyś całkiem realistycznie reklamował się portal. W praktyce sprawdza się to bardzo dobrze, co można zweryfikować już na stronie głównej serwisu, gdzie pojawiają się popularne w ostatnim czasie profile. Nierzadko są to konta założone przez emerytów i emerytki, obok których można spotkać młodych studentów.

Swatka nie należy do najbardziej rozbudowanych pod względem funkcjonalności portali. Nie angażuje ona raczej swoich użytkowników w różne gry i zabawy, nie oferuje także skomplikowanych dostosowań partnerskich. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym mechanizmem dobierania się w pary, który polega na przeglądaniu zdjęć osób z określonej okolicy i w określonym wieku. Po wypatrzeniu kogoś interesującego klika się w konkretny profil, gdzie pojawia się więcej zdjęć oraz podstawowe informacje według klasycznego schematu, czyli wzrost, stosunek do alkoholu, stosunek do dzieci, cel założenia konta na portalu i tak dalej.

Portal pozwala na założenie w pełni darmowego konta i co nieczęsto się dzisiaj zdarza, jest ono całkiem użyteczne. Tylko w niewielkim stopniu ogranicza nasze pole działania, chociaż oczywiście skala naszych możliwości pozostanie niewielka pod względem ilościowym. Zakup konta premium jest z kolei stosunkowo małym wydatkiem i jeśli dodatkowo zdecydujemy się na pakiet o długim czasie trwania, możemy liczyć na bardzo duży rabat w stosunku do kosztu jednego miesiąca korzystania z pełnego zakresu możliwości serwisu.

8 thoughts on “Swatka

Dodaj komentarz