Buziak

Buziak.pl Opinie

Buziak uznawany jest obecnie jako jeden z najlepszych portali randkowych działający w naszym kraju, chociaż oczywiście nie należy się specjalnie sugerować taką rekomendacją. Jest ona bowiem zupełnie subiektywna i nie uwzględnia osób, które nastawione są na jak najszybsze znalezienie żony czy męża, które szukają partnerów na portalach typowo matrymonialnych. W portalu Buziak.pl opinie stawia się przede wszystkim na randki online, a miłość przychodzi z czasem.

Istotne w tym portalu randkowym jest to, że konto podstawowe w zasadzie wystarcza do pełnej jego obsługi. Czasami będzie nas ono ograniczać, ale dotyczy to tylko opcji dodatkowych, o których wspomnimy poniżej. Wysyłanie i odbieranie wiadomości, zamieszczenie zdjęcia profilowego czy wykonanie specjalnego testu dopasowania partnerskiego, dostępne jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Galerie zdjęć i komentarze przy nich to ulubiona forma spędzania czasu przez użytkowników tego portalu randkowego. W znacznym stopniu przyczyniła się do tego możliwość moderowania wszystkich wpisów, jakie pojawiają się pod naszymi zdjęciami. Jeśli czyjeś oceny nam się nie podobają, możemy danego użytkownika zablokować i usunąć jego komentarze.

Mimo wszystko, warto pomyśleć o koncie premium, bo jest ono wyjątkowo użyteczne i bardzo tanie w porównaniu z innymi serwisami. Dzięki posiadaniu konta premium zyskamy również możliwość tworzenia specjalnych prywatnych galerii zdjęć, do których dostęp będą miały tylko specjalnie zaproszone przez nas osoby.

Buziak Opinie

Największą siłą Buziaka jest niezaprzeczalnie sposób, w jaki dba się tutaj o użytkownika. Każdy profil jest ręcznie sprawdzany pod kątem jego prawdziwości, aby zapewnić bezpieczeństwo innym użytkownikom. Bardzo rzadko zdarzają się konta zakładane dla żartu czy też w celach wyłudzania i oszukiwania innych użytkowników.

Zasadą Buziaka jest przede wszystkim bezpieczeństwo, dlatego nikt nie może mieć dwóch kont, aby w ten sposób komunikować się z wieloma osobami czy też obserwować ich w niepowołany sposób. Obsługa serwisu bardzo szybko reaguje na wszelkie zgłoszenia i nieprawidłowości, a konta użytkowników łamiących regulamin są blokowane bądź usuwane.

Serwis stawia na pierwszym miejscu na bezpieczeństwo użytkowników. Buziak opinie zbiera za każdym razem pozytywne, do których przychyla się także naszego redakcja portalu.

 

Portal randkowy Buziak.pl Opinie 100% Pozytywne

18 thoughts on “Buziak

  1. na buziaku poznałam swojego mężulka dlatego daję portalowi buziak opinie bardzo dobre.
    Ale moja koleżanka nacięła się parę razy na żonatych, tyle że ich jest pełno na wszystkich portalach randkowych 🙁

  2. kiedyś szukałam rankingów portali randkowych i chyba w pierwszej trójce był buziak, więc się zarejestrowałam i jestem tutaj do dzisiaj, fajny portal, dużo nowych znajomych, miłość też można znaleźć, choć na razie nie do grobowej deski 😉

Dodaj komentarz