Cafe

Cafe.pl jest portalem związanym bezpośrednio z jednym z największych polskich serwisów ogólnotematycznych – gazeta.pl. Dla niektórych osób może to być przeszkoda, ponieważ wymagane jest posiadanie konta w serwisie macierzystym, zanim założy się profil w serwisie randkowym. Oba konta można jednak założyć na poczekaniu i posiadanie loginu w gazeta.pl nie wiąże się z jakimikolwiek obowiązkami, więc jest to coś stosunkowo łatwego do przeskoczenia. Potrzebny jest tak naprawdę tylko aktywny email, by można było zacząć działać, a tym samym nawiązywać w Cafe nowe znajomości.

Co ważne, Cafe nie wymaga od użytkowników żadnych opłat. W ogóle nie ma tutaj konta premium i cała funkcjonalność portalu jest nam oddana do użytku bez żadnych ograniczeń. Sytuacja nie jest jednak taka różowa, ponieważ możliwość wysyłania i odbierania wiadomości do dowolnych osób, możliwość umieszczania zdjęć i ich komentowania na innych profilach wiąże się z koniecznością oglądania ogromnej liczby reklam. Nie są one specjalnie uciążliwe, ale cały czas są. Nie można też liczyć na żadne zaawansowane funkcje znane z innych portali randkowych. Nie ma tutaj rozbudowanego dostosowania partnerskiego, nie możemy liczyć na weryfikację profili przez pracowników serwisu, ani też nikomu nie zaimponuje dział porad i publicystyki.

Mimo wszystko, wspomniany dział porad istnieje. Podzielony jest na sekcje rozrywki, gdzie znajdują się dość mało wyszukane quizy, jak również kilka artykułów oraz baza wideo o podrywaniu oraz pielęgnowaniu związków. Te ostatnie dwa elementy skierowane są typowo do mężczyzn i niestety nie są darmowe. Za pełny dostęp do działu rozrywki trzeba zapłacić. W zamian za opłacany abonament dostaje się dostęp do 15 filmów oraz nieograniczonej ilości książek elektronicznych.

Najtrafniejszym określeniem dla tego portalu randkowego byłoby „miejsce dobrego spędzania czasu”. Nikt nam tutaj nie mówi, jakie powinny być cele naszej obecności, nikt niczego nie sprawdza, ale oczywiście nasza anonimowość jest chroniona na standardowych zasadach, więc o bezpieczeństwo bać się nie trzeba. W zasadzie nie musimy go określać jako typowy portal randkowy, ponieważ wiele osób korzysta z niego tylko w celu zawierania zwyczajnych znajomości z interesującymi ludźmi. Cafe.pl jest serwisem darmowym, więc jeśli nawet po krótkiej przygodzie ktoś postanowi z niego zrezygnować, nie będzie się to wiązało z żadnymi stratami finansowymi.

 

Serwis Cafe.pl

11 thoughts on “Cafe

  1. mam konto na cafe, jak chcecie mnie poznać, to szukajcie pod tym samym nickiem, jestem niezłym przystojniaczkiem

  2. Szkoda ze nie ma tego portalu naprawdę mi go brakuje bo ostatnio zostałam opuszczona i oszukana przez chłopaka

  3. Damian czy ty jesteś z jakiejś sekty ze tak piszesz.Ja się często odzywam do ludzi gorzej z odpisywaniem bo zazwyczaj nic nie odpisują.

  4. pamiętam ten portal, był całkiem fajny, a jego główną zaletą było to że był darmowy, chyba dlatego właściciele zrezygnowali, cóż bez dochodów to się nie opłaca 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *