Portal randkowy dla nas 5/5 (2)

Bycie singlem wcale nie jest takie złe. Ma sporo plusów i dlatego wiele osób przyzwyczaja się do takiego stylu życia. Trudno potem z nim zerwać, ale naprawdę warto to zrobić, jak podkreślają wszyscy zadowoleni użytkownicy portali randkowych. Na początku potrzebny jest impuls.

Singiel na swoim

Dobrze jest być singlem. Nie trzeba negocjować, który serial dzisiaj się ogląda, ani co będzie na obiad. Wszystkie osoby, które porzuciły jednak rolę singla, zawsze zarzekają się, że nawet jeśli od czasu do czasu potrzebne są kompromisy, warto na nie pójść.

Sami z początku oczywiście do tego przekonani specjalnie nie byli. Typowe historie ex-singli zaczynają się najczęściej na portalu randkowym, gdzie zakładali konta bez większego przekonania. Ot, skończył się sezon serialu i trzeba się czymś zająć, więc czemu by nie portal randkowy?

Darmowe randki na start

Pierwsze są zwykle darmowe randki internetowe. Na dobrych portalach randkowych związane są one najczęściej z wieloma ograniczeniami, ponieważ dopiero abonament premium pozwala w pełni rozłożyć skrzydła i wzlecieć, ale na start i to wystarczy. Sprawdź Buziak.pl opinie.

Osoby, których trwałe związki zaczynały się na portalach randkowych, zwykle inwestowały kilka złotych, by ich kontakty z ciekawymi osobami nie były w żaden sposób ograniczane. Opłaciło się to bardzo, bo już po jednym wieczorze na portalu randkowym można się przekonać, że jest tu mnóstwo ciekawych osób.

Mąż w trzy dni?

Wybierając dla siebie idealny portal randkowy, warto stawiać na serwisy, gdzie jest dużo osób. Przejście od singla do związku oznacza bowiem zazwyczaj złamanie swoich własnych reguł. Niejednokrotnie nić porozumienia nawiązuje się pomiędzy osobami, które poza Internetem by na siebie nigdy nie spojrzały. Byłby to błąd pokutujący potem przez całe życie. I to zupełnie bezwiednie.

Nie brakuje bowiem historii, w których taka zupełnie nieistotna znajomość, kompletnie na początku lekceważona, w trzy dni zamieniała się w randki internetowe na wyłączność. Nagle wszystkie inne osoby na portalu randkowym przestały istnieć, a kolejne kroki zaprowadziły w końcu na ślubny kobierzec.

Jak to możliwe?

Na portalach randkowych pozwalamy sobie na więcej. Mamy dodatkową barierę w postaci anonimowości, w każdej chwili możemy czmychnąć, a nawet jeśli się w kimś nie zakochamy, możemy poznać przyjaciół. Dobry, sprawdzony portal randkowy z opcją premium da nam gwarancję, że poznamy interesujących ludzi, jakich jeszcze w naszym życiu nie było.

Please rate this

3 thoughts on “Portal randkowy dla nas

Dodaj komentarz