Najlepiej zerwać z rutyną, ale ostrożnie 5/5 (1)

Walentynki to czas, w którym czasami lubimy się oszukiwać, że to święto to zwykła komercja, ludzka głupota, stworzona na pewno nie dla nas. Prawda jest jednak taka, że każdy z nas, niezależnie od płci, może nie tyle czeka na ten moment roku, ale na pewno czuje, że dzieje się właśnie coś wyjątkowego. Jeszcze oczywiście nie teraz, nie w tej chwili, ale walentynki już za rogiem, więc warto się przynajmniej odrobinę zastanowić, czy i jak je świętować.

Portal randkowy i Walentynki

Nawet jeśli jak na razie nasze randki to randki internetowe, a miejsca spotkań to przede wszystkim portale randkowe, nie znaczy to, że nie musimy w żaden sposób zainteresować się walentynkami. Wręcz przeciwnie, ponieważ wirtualne działania pozwalają nam na bardzo dużą elastyczność w zasadzie z zerowym kosztem.

Trzeba po prostu poszukać w Internecie czegoś nietypowego, zabawnego, koniecznie w miarę taktownego, ale też takiego, które wywoła uśmiech na twarzy osoby, z którą flirtujemy. Często w tym czasie pojawiają się różne słodkie animacje czy filmiki, które można zadedykować osobie budzącej nasze zainteresowanie.

Gdzie wybrać się na pierwszą randkę?

Randki online przekształcają się szybko w randki jak najbardziej realne, więc tutaj też będziemy mieli pole do popisu, ale równocześnie w tym miejscu czeka na nas pewna pułapka. Nie da się ukryć, że pierwsze spotkania w tak zwanym realu to zawsze pewna rutyna. Trzeba się lepiej poznać, a wszystkie dobre rady o pierwszej randce mówią o kinie bądź o restauracji. Kiedy przychodzą walentynki, trzeba pomyśleć o czymś ciekawszym i wybrać się w miejsce, które specjalnie przygotowało się na święto zakochanych.

Randka w Walentynki

Gdzie jest ta pułapka, o której była mowa? Głównie w rozmachu naszej działalności. Jeśli rozmawialiśmy z kimś przez komunikator internetowy przez dwa tygodnie, a potem dwa razy spotkaliśmy się na kawie, idealnym pomysłem na pewno będzie wyjście do wyszukanej włoskiej restauracji, gdzie do posiłku przygrywać będzie skrzypek.

Warto nie przesadzić z romantyzmem i intymnością, albowiem na przykład lunapark z tunelem miłości, gdzie panują całkowite ciemności, może być już dla drugiej osoby krokiem trochę za daleko posuniętym.

Święto zakochanych w naszej kulturze cały czas ma jeszcze bardzo symboliczny charakter, przez co nie należy specjalnie się w tym momencie wykosztować czy stawać na głowie w poszukiwaniu czegoś nadmiernie oryginalnego. Nadmiar entuzjazmu w świeżych znajomościach wcale nie jest dobry, a kiedy są już one trochę lepiej ugruntowane, podpowiedzi są zdecydowanie mniej potrzebne.

Please rate this

3 thoughts on “Najlepiej zerwać z rutyną, ale ostrożnie

Dodaj komentarz