Single z odzysku Brak ocen

Kiedy mówimy o singlach, zazwyczaj mamy na myśli osoby w wieku 20-30 lat, które jeszcze nigdy nie były w poważnym związku albo przynajmniej taki związek nie skończył się za dobrze.

W większości przypadków single to osoby posiadające pozytywną opinię w nowoczesnym rozumieniu, czyli młode, samodzielne, już pracujące, a do tego niezainteresowane zawiązywaniem relacji i związków. Dopiero w chwili, kiedy taki singiel decyduje się na prawdziwą miłość lub zwyczajnie zaczyna mu czegoś w życiu brakować,  szuka swojej wybranki, wchodzi w orbitę naszych zainteresowań. Każdy portal randkowy zna jednak jeszcze jeden, zupełnie inny typ singla i singielki. Są to single z odzysku.

Kto to jest singiel z odzysku?

Singiel z odzysku to osoba, która jest po rozwodzie lub owdowiała. Siłą rzeczy, ich wiek jest trochę bardziej posunięty i chociaż zdarzają się także osoby dwudziestoletnie, znacznie więcej jest osób trzydziestoletnich oraz starszych, często dużo starszych. Wiele osób się dziwi, że darmowe randki internetowe przyciągają właśnie takich amatorów i amatorki miłości. Pytanie tylko, skąd właściwie takie zdziwienie?

Randki internetowe dla każdego

Randki online wcale nie są już dzisiaj niczym nienaturalnym, na które osoby po czterdziestym roku życia miałyby patrzeć nieufnie i w sposób raczej negatywny. Jest to mit, który najłatwiej jest rozwiać odwiedzając portal randkowy i sprawdzając, kto się na nim udziela.

Osoby trochę starsze także potrzebują miłości, w każdym rozumieniu tego słowa, a w ich wypadku klasyczne sposoby znajdowania towarzystwa są zwykle trudniej dostępne, niż w przypadku osób młodych. Internet jest dla nich jeszcze bardziej użytecznym miejscem.

Miłość dla starszych

Fala osób po czterdziestym roku życia, a nawet takich z siedmioma dekadami na karku, jest coraz większa. Znalazło to swoje odbicie na rynku portali randkowych, ponieważ jak każda specyficzna grupa odbiorców, także nasi single z odzysku najlepiej czują się we własnym towarzystwie.

W ostatnim czasie najszybciej rozwijającą się niszą portali randkowych jest właśnie oferta skierowana do osób owdowiałych i rozwodników. Co ciekawe, historii udanych znajomości jest tam bardzo dużo i nie raz okazuje się, że córka przeglądając profile na portalu randkowym trafia na konto “ojca-rozwodnika”, a syn eksplorując nowy serwis towarzyski odkrywa, że jego “matka-wdowa” już tam jest od dłuższego czasu.

 

Znajdź:

Darmowe portale randkowe dla singli

Najpopularniejsze portale randkowe

Najpopularniejsze portale randkowe

 

Please rate this

2 thoughts on “Single z odzysku

Dodaj komentarz