Ranking portali randkowych 5/5 (3)

Tworzenie rankingów portali randkowych jest zawsze zabawą dość ryzykowną, ponieważ można oceniać je pod bardzo różnymi kątami i to, co dla jednych może uchodzić za zaletę, dla innych może być poważną wadą. Mimo wszystko, stworzenie sensownej listy stanowiącej skuteczny drogowskaz dla osób poszukujących towarzystwa, przyjaźni lub miłości za pomocą Internetu wcale nie jest poza naszym zasięgiem. Od miejsca bardzo często ważniejsze będzie uzasadnienie otrzymanej lokaty.

 1. Badoo.pl

Badoo jest portalem o zasięgu międzynarodowym, co jest korzystne z tego względu, że jeśli wyjedziemy na wakacje lub do pracy za granice własnego kraju, możemy od razu znaleźć przyjaciół w nowym miejscu. Laury lidera rankingu Badoo zdobył jednak przede wszystkim dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do dopasowywania osób. Chociaż są na nim różne testy osobowości i podobne narzędzia standardowe, stara się on łączyć osoby przede wszystkim w oparciu o ich zainteresowania. Miłość nie jest tutaj poszukiwanym towarem, ale wynikiem dobrej zabawy, praktykowania swojego hobby i po prostu przyjemnego spędzania czasu. Zero presji, maksimum zabawy.

 1. Przeznaczeni.pl

Serwis dla ludzi z „wartościami”, czyli głównie dla osób bardzo religijnych z mocnym nastawieniem na szybką ścieżkę matrymonialną. Nie każdy będzie chętny do zarejestrowania się tam, ale ci dla których takie otoczenie będzie akceptowalne, szybko odnajdą miłość.

 1. Buziak.pl

Podium zamyka portal randkowy, który wyróżnia się zagranicznymi filiami podążającymi za polskimi emigrantami oraz prostotą swojego działania. Tutaj chodzi o randki bez zbędnych komplikacji, a dzięki stale rosnącej liczbie użytkowników jest o to coraz łatwiej.

 1. eDarling.pl

eDarling jest największym w naszym kraju serwisem pod względem ilości użytkowników i co ważne, nie są to „martwe dusze”. Otrzymujemy dobre wsparcie od pracowników serwisu, dbają o naszą wygodę i bezpieczeństwo, a oferowane tutaj mechanizmy dopasowania partnerskiego zasługują na wyróżnienie. W dużej mierze to za ich sprawą portal otrzymuje swoją wysoką pozycję.

 1. Sympatia.pl

Sympatyczny portal Sympatia ma idealnie dopasowaną nazwę. Przebywanie na nim to przyjemność i chociaż nie może walczyć ani o miano największego, ani o miano najskuteczniejszego serwisu w naszym kraju, jest to doskonałe miejsce dla osób zaczynających przygodę z randkami internetowymi.

 1. Fellow.pl

Fellow jest portalem dla osób homoseksualnych, co czyni go zdecydowanie hermetycznym miejscem. Niezależnie od tego, zasłużył na swoją wysoką pozycję w naszym rankingu, ponieważ nie jest to bynajmniej jedyny serwis dla wąskiej grupy osób, a wyróżnia się znakomitą moderacją zamieszczanych tam treści i świetną ogólną atmosferą.

 1. Dopasowani.pl

Serwis Dopasowani działa trochę ryzykownie, ponieważ dzięki swoim mechanizmom dopasowania partnerskiego stara się znaleźć dla nas osoby, z którymi od pierwszej chwili poczujemy nić porozumienia. Jest pod tym względem agresywniejszy od innych serwisów i bardziej wścibski, ale na siódmym miejscu znajduje się zasłużenie, ponieważ jest też zaskakująco skuteczny.

 1. Hellopl.com

Największą zaletą Hellopl jest aktywność jego użytkowników, ponieważ wszystkie nieużywane konta są usuwane.

 1. FotoFlirt.pl

Stosunkowo nowy portal nastawiony przede wszystkim na zdjęcia.

 1. C-Date.pl

Portal specjalizujący się bardziej w przygodach niż w miłości. Skupia głównie osoby zamożne i aktywne.

Please rate this

35 thoughts on “Ranking portali randkowych

 1. nie szukam księcia z bajki, ani rycerza na białym koniu, a rejestrując się na różnych portalach odnoszę wrażenie że mężczyźni poszukują właśnie jakiś księżniczek, modelek czy innych cudów
  PANOWIE wróćcie do rzeczywistości, ani WY nie jesteście księciami, ani MY waszymi boginiami 😉 😉 😉

 2. Serwis randkowy Sympatia nie do końca spełnił moje oczekiwania. Jestem kobietą dojrzałą, szukam mężczyzny równie dojrzałego i odpowiedzialnego, a interesują się mną wyłącznie małoletni i młodociani mężczyźni. Pochlebia mi, że podobam się młodszym, ale różnica 20-30 lat to delikatna przesada. Za to widzę że mężczyźni w przedziale wiekowym jakim byłabym najbardziej zainteresowana, strasznie chcą się odmłodzić, ich wybór nastolatek i dziewczyn które mogłyby być ich córkami, nieco mnie przeraża.

 3. portale randkowe są dla osób zabieganych, które naprawdę nie mają czasu żeby wyjść do pubu czy dyskoteki, ja tam preferuje tradycyjne sposoby na poznawania ludzi 😉 choć muszę przyznać, że moja koleżanka właśnie na buziaku poznała swoją miłość, dzisiaj są już szczęśliwym małżeństwem 😉

 4. coś tam słyszałam o tym portalu buziak.pl, koleżanka się rejestrowała i nawet chwaliła, cały czas mnie namawia żebym też się zarejestrowała, tym bardziej że dziewczyny mają za darmo 😉

 5. a ja zarejestrowałam sie na serwisie Dopasowani.pl i …. faktycznie dopasowali mnie do konkretnej osoby ;), oczywiście tak od razu nie zaiskrzyło, ale gość okazał się naprawdę fajny i mamy mnóstwo takich samych zainteresowań, dlatego Dopasowani.pl dostaje ode mnie PLUSA 😉

 6. zdecydowanie stawiam na buziak.pl, ten portal ma już kilka lat i niezmiennie cechuje się wysokim bezpieczeństwem i ciekawą grafiką 😉 czy poznałam tam miłość? jeszcze nie, ale poznałam mnóstwo ciekawych osób a na miłość wciąż czekam 🙂

Dodaj komentarz