Jak przygotować się do randki? 5/5 (1)

Jeżeli Ty również od dłuższego czasu jesteś samotna/samotny, spróbuję Ci w kilku zdaniach pomóc w przygotowaniach do randki online, czyli do spotkania przez Internet, które tylko wydaje się być prostym spotkaniem.

Nadal dość kontrowersyjnie podchodzimy do randkowania przez Internet, wolimy tradycyjne spotkania i rozmowy twarzą w twarz. Warto jednak przełamać pierwsze lody i zarejestrować się na jednym z wielu portali randkowych, aby za jego pośrednictwem móc poznać nowe i ciekawe osoby.

Skupmy się jednak na przygotowaniach do takiego spotkania online, albowiem są one niezbędne do właściwego rozpoczęcia rozmowy i nawiązania bliższego kontaktu.

Zacznijmy od początku. Każdy portal randkowy, na którym rozpoczynamy swoją przygodę związaną z poznawaniem i randkowaniem z nowo poznanymi osobami, wymaga od nas rejestracji oraz zamieszczenia kilku ważnych informacji o sobie. Warto wybrać największy portal randkowy, gdzie zarejestrowanych jest wiele osób z naszej okolicy.

Zwykle są to dane związane z imieniem, wiekiem, płcią, miastem w którym mieszkamy oraz informacjami o nas samych, dzięki którym osoba znajdująca się po drugiej stronie komputera, będzie mogła nas bliżej poznać. Wszyscy znamy słynne powiedzenie – „papier wszystko przyjmie”, nie powinniśmy go jednak brać dosłownie, a przy wypełnianiu kwestionariusza warto zastanowić się co chcemy wpisać, aby druga osoba się nami zainteresowała.

Kolejnym ważnym czynnikiem przy wypełnianiu profilu randkowego jest zdjęcie. Jeżeli zamieścimy starą i nieaktualną fotografię, nie będziemy wiarygodni. Również nie dodanie żadnego zdjęcia, źle wpłynie na zainteresowanie naszym profilem odmiennej płci. Dlatego tutaj warto postawić na ciekawą, naturalną i aktualną fotografię, aby każdy kto zajrzy na nasz profil miał pełny i prawdziwy obraz naszej osoby.

Podobne oczekiwania mamy względem osób, do których my sami zaglądamy, poszukując tej drugiej połówki do pierwszego spotkania. Internet z jednej strony jest bardziej otwarty i łatwiej w nim nawiązujemy znajomości, z drugiej jednak strony nakazuje nam on większą ostrożność, albowiem nie każdy może okazać się tak prawdomówną osobą, jak my sami.

Kiedy przebrniemy przez wszystkie kwestionariusze, kiedy zamieścimy w profilu własne zdjęcie, z pewnością oferty nowych znajomości posypią się jak z rękawa, a stąd już bardzo krótka droga do spotkania online, jakim jest pierwsza i upragniona randka.

 

Podpowiadamy:

Najpopularniejsze portale randkowe

W sieci mamy obecnie duży wybór portali randkowych. Warto poczytać o wadach i zaletach różnych serwisów, w tym celu powstają rankingi portali randkowych.

Darmowe portale randkowe dla singli

W Internecie możemy znaleźć płatne i darmowe portale randkowe dla singli. Te drugie nie są do końca wiarygodne, rejestruje się na nich wielu oszustów i naciągaczy randkowych.

Randki przez internet porady

Dzięki naszemu blogowi, możecie na bieżąco zapoznawać się z ciekawymi i wartościowymi poradami randkowymi, dzięki którym  łatwiej możecie poruszać się po portalach randkowych, czy umawiać na randki w realu.

Pierwsza randka z chłopakiem

Z pewnością znajdziecie porady dotyczące pierwsze randki w naszym serwisie, zapraszamy do regularnego czytania.

Pierwsza randka porady dla dziewczyn

Jeżeli chcecie, aby wasza pierwsza randka była idealna, skorzystajcie z porad dostępnych w naszym serwisie blogowym

Pierwsza randka o czym rozmawiać?

Rozmowy na pierwszej randce zawsze są trudne. Tutaj warto poruszać neutralne tematy, dotyczące waszych zainteresowań, ulubionych filmów, ulubionej muzyki. Gdy znajdziecie wspólny temat, rozmowa sama się nawiąże.

Ile powinna trwać pierwsza randka?

Nie można z góry określić ile powinna trwać pierwsza randka. Wszystko zależy od charakteru spotkania, miejsca i utrzymującej się atmosfery. Jeżeli pierwsza randka rokuje na kolejne spotkanie, może trwać nawet kilka godzin.

Jak zakończyć pierwszą randkę?

Najlepiej umówieniem się na kolejne spotkanie, bądź wymianą numerów telefonów, aby już drogą telefoniczną ustalić datę kolejnego spotkania.

Please rate this

4 thoughts on “Jak przygotować się do randki?

Dodaj komentarz