Czym różnią się randki komercyjne od randek darmowych? Brak ocen

Internet to skarbnica wiedzy, każdy o tym wie. Internet to miejsce filmu, muzyki i innej ciekawej rozrywki – to stwierdzenie również nie jest już nikomu obce. Nie każdy jednak wie, że Internet jest również miejscem spotkań osób w różnym wieku i o różnych preferencjach.

W ostatniej dekadzie swoją popularność zyskały portale randkowe, na których mają możliwość poznania osoby samotne, na których każdy może spotkać miłość swojego życia, partnera na dobre i na złe, bądź przynajmniej przyjaciela i pocieszyciela na najbliższy czas.

W gąszczu wszystkich portali randkowych możemy rozróżnić ich dwa rodzaje: portale komercyjne i darmowe portale randkowe. Czym one się właściwie od siebie różnią?

Portale randkowe płatne, z jednej strony oferują darmową rejestrację, a nawet darmową możliwość przeglądania innych profili, z drugiej wymagają zwykle niewielkiej opłaty za możliwość rozpoczęcia konwersacji z innymi użytkownikami portalu. Taka opłata pozwala na dostęp do serwisu na określony czas, z możliwością jej przedłużenia w każdej chwili.

Darmowe portale randkowe, co prawda również oferują darmową rejestrację, a do tego można za darmo i bez ograniczeń konwersować z wybranymi użytkownikami, jednak nie zapewniają tak wysokiej jakości usług oraz należytego bezpieczeństwa naszych danych osobowych. Warto zainwestować kilka złotych miesięcznie, aby móc swobodnie wysyłać wiadomości e-mail do innych użytkowników portalu randkowego, ale co najważniejsze aby mieć gwarancję, że nasze dane osobowe są właściwie chronione.

Także szata graficzna oraz inne funkcje portalu randkowego są o wiele bardziej rozbudowane, a administratorzy czuwają nad naszymi profilami przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Jeżeli postawimy na płatny portal randkowy, zyskamy nie tylko bezpieczeństwo, ale również wielofunkcyjność i możliwość komunikowania się z ludźmi z całej Polski, a nawet z zagranicy.

Komercyjne portale randkowe są coraz popularniejsze i codziennie zyskują nowych użytkowników. Są bezpieczne, bogate w dodatkowe funkcje, a dzięki narzędziu, jakim jest dopasowanie partnerskie, znalezienie na nich drugiej połówki nie jest niczym trudnym.

Portale randkowe stoją otworem nie tylko dla osób samotnych, ale również dla zapracowanych singli, osób nieszczęśliwych i trwających w niewłaściwych związkach. Dla wszystkich, którzy poszukują rozrywki, zabawy, uczucia, a mówiąc prościej miłości, której nie mogą znaleźć w swoim otoczeniu.

 

Poczytaj:

Darmowe portale randkowe dla singli

Najpopularniejsze portale randkowe

Największy portal randkowy

Portale randkowe bezpłatne

Please rate this

3 thoughts on “Czym różnią się randki komercyjne od randek darmowych?

Dodaj komentarz