Singiel – czy to jeszcze brzmi dumnie? Brak ocen

Skąd właściwie wzięła się tak duża liczba kobiet i mężczyzn na portalach randkowych? Nieuzasadnione wątpliwości zgłaszane przez wiele osób w stosunku do tej formy poznawania nowych ludzi zostały już dawno rozwiane. Portale randkowe zmieniły się i stały się bardziej przyjazne dla użytkowników.

Nastawienie społeczne do roli singla w świecie

Jest to jednak tylko część prawdy, ponieważ zmieniło się też nastawienie społeczne do roli singla w świecie. Nie chodzi wcale o to, czy bycie singlem jest trendy. Niemalże każdy singiel dojrzewa do wieku, kiedy zaczyna przeszkadzać mu wolność i niezależność, albowiem czuje się on zwyczajnie samotny. Mówi się nawet o globalnym zjawisku “samotności w tłumie”, kiedy większość ludzi otoczona jest znajomymi z pracy, gronem przyjaciół, a mimo to wieczory spędzają w pustych domach.

Kiedy już nie chcemy być singlem

W dużej mierze przestaliśmy jako społeczeństwo dążyć do tego, by być osobami silnymi, niezależnymi i poza jakimkolwiek stałym związkiem. Przestało to być dla nas ciekawe i odkryliśmy, że nie ma w tym nic jednoznacznie złego. Jasne strony życia singla wcale nie są aż tak bardzo ekscytujące, by do tego dążyć za wszelką cenę.

Spora część osób, która jeszcze niedawno pewnie ruszyłaby w świat jako singiel, teraz coraz częściej zagląda na portal randkowy, gdzie poszukuje nie tylko nowych znajomych, ale również partnera do przejścia własnego życia we dwoje.

 

Polecamy:

Gdzie szukać partnera na życie?

Dobrym miejscem poszukiwań są portale randkowe, tutaj można znaleźć nie tylko partnera/partnerkę, ale również wielu wspaniałym przyjaciół.

Jak być singlem?

Jest to wolny wybór każdego człowieka, który odznacza się wolnością i niezależnością.

Jak znaleźć partnera po rozwodzie?

Poszukiwanie partnera po rozwodzie nie jest łatwe. Istnieją jednak portale randkowe dla samotnych, gdzie wielu rozwodników poszukuje szczęścia po raz drugi.

Singiel co to znaczy?

W definicji na Wikipedii odnajdujemy takie wyjaśnienie: “Singel, Singiel – oznacza osobę żyjącą w pojedynkę z własnego świadomego wyboru lub z przyczyn losowych. Singlami mogą być zarówno panny i kawalerowie, jak i osoby rozwiedzione, owdowiałe czy przebywające w separacji, jeśli tylko nie żyją w trwałym związku.”

Najpopularniejsze portale randkowe

Zwykle najpopularniejsze portale znajdziemy w pierwszej dziesiątce wyszukiwań w Google, bądź w wiarygodnych rankingach na niezależnych serwisach internetowych.

Największy portal randkowy

Nie ma jednego największego portalu randkowego, kilka z nich mieści się w ramach największych portali, które są oblegane przez dużą liczbę społeczeństwa.

Darmowe portale randkowe dla singli

Istnieje dużo darmowych portali randkowych, choć darmowy nie oznacza najlepszy. Pamiętajmy, że aby portal właściwie funkcjonował, musi być stale monitorowany i sprawdzany, a takie czynności nie są wykonywane za darmo.

Portale randkowe dla młodzieży

Wśród różnych portali randkowych, możemy znaleźć również portale, gdzie większą część użytkowników stanowi młodzież. Niemalże każda grupa społeczna może poszukiwać portalu randkowego względem własnych preferencji.

Poszukiwanie partnera życiowego

W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, kiedy zaczyna doskwierać nam samotność, a co za tym idzie zaczynamy myśleć o ustatkowaniu się. W poszukiwaniu partnera na całe życie z pomocą przychodzą nam również portale randkowe.

Please rate this

3 thoughts on “Singiel – czy to jeszcze brzmi dumnie?

Dodaj komentarz