Ilość kontra jakość, czyli dwa różne podejścia do nowych znajomości Brak ocen

Mądrość ludowa mówi, że można stawiać albo na ilość, albo na jakość. Osoby bez żadnego doświadczenia z portalami randkowymi nie raz próbują przełożyć tę zasadę na świat internetowych znajomości, ale bardzo szybko orientują się, że coś tu jest nie tak. Jakby się tego spodziewali.

Poszukiwanie tylko ciekawych osób

Pierwszym pomysłem po wejściu nowej osoby na portal randkowy jest poszukiwanie tylko ciekawych osób, umawianie się z kimś, kto dobrze wygląda i wzbudza naszą ciekawość. Niezależnie od tego, czy ktoś ma typowe plany matrymonialne, czy po prostu szuka interesujących ludzi i pozwala, by życie samo zdecydowało, co z tego będzie. Wydaje się to być logiczne, ale bardzo szybko napotykamy poważną barierę.

Pomocne testy dopasowania

Ową barierą jest po prostu fakt, że w Internecie, bez rozpoczęcia chociaż odrobinę poważniejszej znajomości, nie jesteśmy w stanie ocenić drugiej osoby. Niektóre portale randkowe starają się nam pomóc przez różne testy dopasowania, ale prawda jest taka, że mogą one być co najwyżej wstępem do poszukiwania ciekawych ludzi, a nie metodą ich szukania.

W Internecie tak naprawdę liczy się tylko ilość. Jedyną sensowną metodą wyszukiwania ciekawych ludzi jest poznawanie ich w większych ilościach. W konsekwencji następuje szybkie odrzucanie tych, którzy “nie rokują”, a dopiero w końcowej fazie skupiamy się na tych, którzy w czasie pierwszej rozmowy wydawali się sympatyczni.

 

Pomagamy:

Jak nawiązać nowe znajomości przez Internet?

Nawiązywanie nowych znajomości przez internet jest proste. wystarczy zarejestrować się na jednym z portali randkowych i rozpocząć swoją przygodę miłosną. Nie warto się obawiać, onieśmielać, świat stoi dla nas otworem, dlatego korzystajmy z wszystkich dobroci świata.

Najpopularniejsze portale randkowe

Istnieje kilka najpopularniejszych portali randkowych, zwykle znajdują się one w pierwszej piątce rankingowej, zmieniając tylko nieznacznie swoje miejsca na podium. Warto poszukać takich rankingów w sieci i dowiedzieć się o każdym portalu najważniejszych kwestii, jeszcze przed rejestracją.

Nowe znajomości przez Internet

Szukasz nowych znajomości w Internecie? Doskonale trafiłeś/trafiłaś. Portale randkowe to miejsca dla wszystkich osób poszukujących miłości, przygody czy przyjaźni. Zarejestruj się w portalu randkowym i zacznij zawierać nowe znajomości przez Internet.

Test dopasowania partnerskiego

To narzędzie jest charakterystyczne dla prawie wszystkich portali randkowych. Test dopasowania pozwala łatwiej dopasować się kobietom i mężczyznom, według płci, wieku, zainteresowań i osobistych preferencji wyboru.

 

Please rate this

3 thoughts on “Ilość kontra jakość, czyli dwa różne podejścia do nowych znajomości

Dodaj komentarz