Jaki portal randkowy wybrać? Jakie portale randkowe polecacie? 5/5 (2)

Jaki portal randkowy wybrać? Jakie portale randkowe polecacie? To pytania, które zawsze poprzedzają poszukiwanie miłości czy przygody na portalu randkowym. Jest to najczęściej świadoma lub nieświadoma prośba o opinie, a one tak naprawdę wcale nie są jakoś specjalnie ważne.

Wybaczcie drodzy czytelnicy, ale nie ma znaczenia, jaki portal randkowy polecacie, ponieważ każdy ma tylko dość ograniczone doświadczenie z tymi serwisami, korzystał z maksymalnie kilku i prawdopodobnie znakomita większość opinii jest zawsze w tej kwestii bardziej lub mniej przypadkowa.

Bezpieczeństwo i popularność

Kiedy interesują nas randki online, powinniśmy dbać o trzy rzeczy: bezpieczeństwo, popularność i pieniądze. Jak ma się do tego sama randka? Nijak, ale portale randkowe to nie randki, a miejsca, gdzie się na nie będziemy umawiać i to właśnie należy oceniać.

Anonimowość w portalach randkowych

Bezpieczeństwo jest tutaj podstawą, bo musimy wiedzieć, z kim umawiamy się na randki internetowe i mieć pewność, że ta osoba nie może nam w żaden sposób zagrozić. Portale randkowe muszą zapewniać pełną anonimowość.

Kwestia popularności to z kolei nie to, jak bardzo my jesteśmy popularni, ale jak popularny jest portal randkowy, czyli ile osób do niego zagląda. Istotne jest to, by były to osoby o naszym profilu. Jeśli jesteśmy osobą po czterdziestce z myślą o ślubie, portal z milionem nastoletnich użytkowników będzie dla nas mniej „popularny” niż portal z 50 tysiącami użytkowników nam podobnych.

Darmowe usługi portali randkowych

Pieniądze to oczywiście kwestia ważna, ale pojawia się dopiero na trzecim miejscu. Zazwyczaj mamy możliwość korzystania z darmowych usług, które są wystarczające, ale jeśli nie ma takiej możliwości, to opłaty też nie są wygórowane.

Podsumowanie? Portale randkowe, które powinny przyciągać naszą uwagę, to portale oferujące pełne bezpieczeństwo, rozumiane jako anonimowość, posiadające mnóstwo użytkowników zgodnych z dopasowaniem partnerskim oraz będące w naszym zasięgu finansowym.

 

Radzimy:

Jaki portal randkowy polecacie?

Zgodny z zainteresowaniami i preferencjami wiekowymi. Pamiętajcie o zachowaniu ostrożności i bezpieczeństwa.

Jaki portal randkowy wybrać?

Warto zarejestrować się na kilku portalach randkowych. Po wypróbowaniu kilku z nich, łatwiej jest wybrać ten najlepszy.

Please rate this

3 thoughts on “Jaki portal randkowy wybrać? Jakie portale randkowe polecacie?

Dodaj komentarz