75% sukcesu to podjęcie działania 4.5/5 (2)

Bycie singlem to czasami wybór, a czasami po prostu seria zdarzeń, fakt zapracowania i jeszcze wiele innych okoliczności, które złożyły się na to, że nie udało nam się znaleźć dla siebie nikogo specjalnego. Kiedy ta sytuacja trwa długo, najważniejszym problemem staje się nie to, by wybrać kogoś spośród wielu potencjalnych kandydatów znajdujących się w bazach portali randkowych czy na świecie w ogóle, ale to by podjąć pierwszy krok, rozpocząć jakieś działanie.

Spróbuj a nie pożałujesz

Woody Allen ma takie słynne powiedzonko, że 75% sukcesu to samo pojawienie się i spróbowanie się w czymś. Jeśli się nie pojawimy, na 100% nam się nie uda, a jak już jesteśmy i nawet mielibyśmy być skazani z góry na porażkę, to zawsze pozostaje cień nadziei, że nagle spadnie meteoryt, pojawi się Batman lub stanie się coś jeszcze bardziej nieprzewidywanego. Nigdy nic nie wiadomo i spróbować nie zaszkodzi.

Jesteś singlem? Zmień to…

To jest motto, które powinno przyświecać osobom zastanawiającym się nie nad tym, czy chcą kogoś poznać, ale nie wiedzą jak to zrobić. Pustka w głowie pojawi się w tym momencie u większości ludzi, którzy przez dłuższy czas byli singlami. Czy należy się tym przejmować? Nie warto, bo z przejmowania jeszcze nikt nie osiągnął żadnych korzyści.

Napisz pierwszą wiadomość…

Nie wiesz, co do niej napisać na pierwszej randce internetowej? Napisz: „cześć”. Jeśli nie wpadniesz na nic więcej, to żaden problem. Najprawdopodobniej ona coś odpisze i wtedy będziesz się mógł oprzeć na jej wypowiedzi.

Nie wiesz, co mu odpisać? Też napisz: „cześć” i niech to on się głowi. Powyższe przykłady można oczywiście nieco rozbudować, wszystko zależy od naszego stopnia zaangażowania.

Kontakty międzyludzkie są bardzo naturalne i pierwszy krok wcale nie musi być wyszukany. Jeśli nie masz żadnego specjalnego pomysłu, idź po linii najmniejszego oporu. Najważniejsze jest to, by postawić ten pierwszy krok, a co będzie dalej, to się już zobaczy. Nie ma tu przecież żadnej presji.

Sprawdź:

Darmowe portale randkowe dla singli

Najpopularniejsze portale randkowe

Portale randkowe opinie

Portale randkowe ranking

Please rate this

2 thoughts on “75% sukcesu to podjęcie działania

Dodaj komentarz