Odrobina pewności siebie na dobry początek 5/5 (2)

Pozostawanie przez dłuższy czas w stanie wolnym, działanie jako tak zwany singiel, zawsze powoduje że brakuje nam śmiałości w kontaktach z płcią przeciwną. Jest to niestety bardzo prosty mechanizm, który pojawia się u wszystkich osób, niezależnie od tego czy bycie singlem im przeszkadza, czy jest to w pełni świadomy wybór. Efektem takiego stanu rzeczy jest potem fakt, że nawet bezpieczne randki online i każdy portal randkowy, to miejsca budzące ich niepokój. Potrzebna jest zatem odrobina pewności siebie.

Przełam pierwsze lody…

Łatwo jest oczywiście o tym mówić, bo osoby pewne siebie są trochę jak osoby syte, które nie rozumieją głodu. Na szczęście w przypadku relacji międzyludzkich problemem jest tylko przełamanie pierwszych lodów, zdobycie się na pierwszy krok, po którym zawsze jest już łatwiej. Nie trzeba zmieniać samego siebie i przechodzić nie wiadomo jakiej przemiany wewnętrznej. Potrzebny jest tylko i aż ten pierwszy krok.

“Zastrzyk” pewności siebie

Najlepiej o “zastrzyk” pewności siebie jest zadbać pracując nad fizyczną stroną swojego „ja”. Praca nad stroną mentalną być może dałaby nam więcej w długim okresie czasu jako osobom, ale zaznaczamy powyżej – do rozpoczęcia udanej znajomości potrzebne jest tylko zdobycie się na odwagę jeden raz.

Musimy przekonać samych siebie, że czujemy się lepiej i że lepiej wyglądamy. Druga z tych kwestii zazwyczaj jest wielkim obciążeniem dla ogólnego samopoczucia, a to z kolei przekłada się na element pierwszy i prowadzi do zamknięcia się w sobie.

Portal lifestyle dla Ciebie

Nikt nie musi naturalnie stawiać swojego życia na głowie. W większości przypadków wystarczą drobne zmiany, które można zainspirować poprzez portal lifestyle beactive.pl, na którym opisywane są kwestie związane z aktywnością fizyczną, właściwym odżywianiem i budowaniem energii na co dzień. Wypróbowanie kilku propozycji i porad tam się znajdujących, może dać efekt ogólnej poprawy naszej kondycji fizycznej, ale w tym momencie tego typu cele traktować możemy jako poboczne.

Dieta i wysiłek fizyczny – poszukiwane endorfiny

Lepiej sobie zrobić fajne zdjęcie na portal randkowy zaraz po treningu lub wykorzystać ten temat do nawiązania znajomości z kimś, kto też ostatnio wybrał się pierwszy raz w życiu na jogging. Dieta i wysiłek fizyczny są w stanie zalać nasze ciała endorfinami, więc nawet to okazuje się być naszym sprzymierzeńcem. Zdrowemu duchowi, który zawsze kryje się w zdrowym ciele, dużo łatwiej jest przebijać się przez bariery, jakie budowane są bezwiednie przez singli wokół nich samych.

 

Zobacz:

Portale randkowe opinie

Portale randkowe ranking

Największy portal randkowy

Najpopularniejsze portale randkowe

Darmowe portale randkowe dla singli

Please rate this

2 thoughts on “Odrobina pewności siebie na dobry początek

Dodaj komentarz