Single już nie chcą być singlami 5/5 (1)

Singiel – to brzmi dumnie. A właściwie brzmiało dumnie, ponieważ od niedawna takie określenie nie jest już traktowane jako najlepsza opcja w życiu. Trend bardzo silnie odwrócił się nawet w dużych miastach, gdzie do tej pory singiel był ikoną niezależności, sukcesu i właściwie wszystkiego tego, co przyciągało nas do wielkomiejskiego życia rozumianego w sposób ogólny.

Skąd taka zmiana? Powód jest banalny, zwyczajnie minęło już kilka lat i kiedy singlowi znudziło się zainteresowanie nowym, ciekawym stylem życia, który tak chcieli naśladować wszyscy, okazało się że wcale nie jest aż tak kolorowo. Nie należy oczywiście traktować tego w kategoriach wielkiej katastrofy egzystencjalnej.

Single nie ustawiają się w długich kolejkach do takich miejsc jak portale internetowe o charakterze typowo matrymonialnym, by złapać pierwszą lepszą okazję na stały związek. Decydują się natomiast do rejestracji w serwisie jakim jest portal randkowy, tak popularnych w ostatnich latach. Równie popularne stały się także zagraniczne portale randkowe, gdzie oferowane są randki Niemcy, dla osób przebywających na emigracji.

Singiel nie chce być singlem do końca życia, a kiedy dojrzeje do decyzji o stałym związku, zaczyna się przebijać do jego świadomości myśl o życiu we dwoje. Odejście od drogi singla jest tutaj w pełni naturalnym zachowaniem, człowiek zaczyna dojrzewać do innej roli w społeczeństwie, a myślenie ogółu społeczeństwa o ideałach wielkomiejskiego życia, jakimi są single, pozostaje domeną nieco młodszych osób.

 

Podpowiadamy:

Dziewczyny ze wsi do wzięcia

Z pewnością nie jeden z was zastanawia się gdzie można znaleźć dobrą dziewczynę. Na wsi również warto poszukać bratniej duszy, wiele dziewcząt ze wsi to inteligentne i piękne kobiety, które szukają miłości za pośrednictwem portali randkowych.

Portale randkowe dla młodzieży

Tak, dobrze czytacie, na portalach randkowych rejestruje się młodzież od 16 roku życia. Zdarzają się też młodsze osoby, ale one zwykle usuwane są przez administratorów, którzy przestrzegają etyki randkowania i regulaminu portalu randkowego.

Szukam kobiety z dzieckiem/partnera/stałego związku/żony…

Każdy z nas szuka w portalu randkowym kogoś innego. Portale randkowe gromadzą tak szeroki wachlarz osób i ich preferencji, że każdy znajdzie właściwą osobę dla siebie.

Please rate this

One thought on “Single już nie chcą być singlami

Dodaj komentarz