Zdjęcie profilowe to podstawa 5/5 (1)

Do profilu jaki zakładamy na portalu randkowym można podchodzić w różnoraki sposób. Można się zastanawiać, jak go właściwie wypełnić, bądź zupełnie o nim zapomnieć, zaraz po wpisaniu podstawowych danych. Zwykle w momencie zakładania profilu, zadawane jest nam większość pytań, na które musimy odpowiedzieć obowiązkowo, aby profil w ogóle mógł powstać.

Serie pytań w portalach randkowych

Są również portale randkowe, na których jesteśmy niemalże bombardowani serią pytań, czasami wręcz męczącą dla użytkownika. Dodatkową opcją na każdym portalu randkowym jest także galeria zdjęć oraz rubryka „o mnie”, w której zwykle mamy możliwość wpisania kilku zdań o sobie samym. Dodatkową opcją są także mechanizmy skupiające się na zainteresowaniach.

Jak wypełnić profil randkowy?

Od nas samych zależy czy i jak wypełnimy wszystkie pola przy zakładaniu profilu, musimy jednak wiedzieć, że im więcej napiszemy o sobie, tym lepszą wizytówkę zostawimy dla osób potencjalnie nami zainteresowanych. Wszystko to ma jednak znaczenie drugoplanowe.

Zdjęcie profilowe mówi o tobie wszystko

Najważniejsze jest bowiem zdjęcie profilowe, które pozwala na zrobienie tak zwanego pierwszego wrażenia na portalu randkowym. Dla bardzo wielu osób jest ono w zasadzie jedyną rzeczą, która może je zainteresować w drugiej osobie. Po spojrzeniu na zdjęcie decydują, czy przeglądać resztę profilu, szukać wspólnych zainteresować, aż w końcu czy napisać do takiej osoby.

Coraz mniej jest osób, które najpierw piszą wiadomość, a potem wszystko analizują. Trzeba być tego świadomym, albowiem zignorowanie opcji wstawiania zdjęcia, może okazać się czynnikiem wskazującym na nikłe zainteresowanie naszym profilem.

 

Podpowiadamy:

Co napisać do dziewczyny której nie znam, żeby odpisała?

Grzecznie się przywitaj i zapytaj co słychać bądź czego szuka. Pamiętaj, zawsze kończ myśl krótkim pytaniem do Niej.

Jak zagadać do faceta na portalu randkowym?

Faceci są mało skomplikowanie, dlatego Twoja wypowiedź ź również musi być krótka i prosta. Zakończ wiadomość jakimś pytaniem.

Jak zrobić dobre zdjęcie profilowe?

Potrzebujesz dobrego światła, aparatu z odpowiednią ostrością i szerokiego uśmiechu.

Przykładowy opis profilu faceta/kobiety na portalu randkowym

Każdy opis jest inny. Zazwyczaj wypisujemy swoje zainteresowania bądź zalety. Warto pamiętać, aby opisu nie koloryzować.

Pierwsza wiadomość na portalu randkowym przykłady

“Cześć. Co słychać?”

“Witaj. Czego tutaj szukasz?”

“Hej! Od dawna jesteś sama? Uśmiechniesz się do mnie?”

Najpopularniejsze portale randkowe

Musicie zajrzeć do rankingów, ogólnodostępnych w sieci. Warto także poczytać na forach społecznościowych, tam również wiele osób wypowiada się na temat najpopularniejszych portali randkowych.

Największy portal randkowy

Trudno powiedzieć który portal jest największy, z pewnością największe są te które mają największą liczbę użytkowników i są pierwsze na liście w wyszukiwarce google 🙂

Please rate this

3 thoughts on “Zdjęcie profilowe to podstawa

Dodaj komentarz