Poszukiwanie przez pryzmat zainteresowań 5/5 (1)

Portale randkowe bardzo często chcą wyróżniać się od innych serwisów działających w swojej branży. Robią to za pośrednictwem specjalnych mechanizmów dopasowania partnerskiego lub  mechanizmów nastawionych na porównywanie cech wielu osób, w sposób syntetyczny. Oczywiście takie porównywanie może przyjmować bardzo różne postaci, a rezultat randki nigdy nie jest do końca możliwy do przewidzenia.

Dopasowanie partnerskie

Najprostsze to takie, kiedy prezentuje się wszystkie osoby o określonym wieku i płci, w konkretnym mieście bądź województwie. Te najbardziej zaawansowane porównania to z kolei profile psychologiczne. Zbudowane są w oparciu o setki odpowiedzi na pytania, związane oczywiście z życiem oraz ze stosunkiem do zawierania związków. Kiedy wypełniamy taki tekst, podobne lub identyczne odpowiedzi mają być wskazówką, że możemy mieć do czynienia z potencjalnie idealnie dobraną parą.

Randki internetowe na podstawie zainteresowań

Jest jednak jeszcze inny mechanizm, który coraz częściej pojawia się w portalach społecznościowych o charakterze randkowym, są to randki internetowe. Jest to szukanie partnera lub partnerki poprzez pryzmat zainteresowań. Na początku tego rodzaju wyszukiwanie nie było praktykowane, ponieważ portale opierały się na czysto matrymonialnych celach, a ich twórcy wychodzili z założenia, że ważniejszy jest pogląd na kwestię posiadania dzieci, czy podejście do alkoholu i papierosów.

Obecnie portale randkowe przyciągają dużo więcej osób, są metodą na spędzanie czasu w przyjemnej atmosferze, a poznawanie osób o podobnych zainteresowaniach  stało się jednym z głównym bodźców, do pojawiania się na nich nowych użytkowników.

 

Polecamy:

Gdzie znaleźć partnera?

Portale randkowe to doskonałe miejsce do znalezienia partnera.

Jak znaleźć miłość po 30 lub 40 roku życia?

Wiek nie powinien być żadną barierą w poszukiwaniu i odnajdywaniu miłości. A jeżeli nie wiesz jak znaleźć miłość, sięgnij do naszych poradników, tutaj na pewno znajdziesz właściwe odpowiedzi.

Jak znaleźć partnera na całe życie?

Miłość, szacunek i zaufanie, jeżeli partner ma wszystkie te cechy, z pewnością będzie Twoją ostoją na całe życie.

Jak znaleźć partnera po rozwodzie?

Nie zamykaj się w czterech ścianach. Wyjdź do ludzi, to najlepszy sposób na nawiązywanie nowych kontaktów.

Czy szukanie partnera przez Internet ma sens?

Internet jest kopalnią ludzi, którzy tylko czekają na Twoją wiadomość. Szukanie partnera przez Internet to doskonały pomysł!

Please rate this

4 thoughts on “Poszukiwanie przez pryzmat zainteresowań

Dodaj komentarz