Najpierw przyjaźń, a potem kochanie Brak ocen

Dzięki temu, że coraz więcej portali randkowych istnieje dość długo na rynku internetowym i może się pochwalić dużą liczbą udanych związków stworzonych za ich pośrednictwem, uzyskaliśmy dostęp do nowej kopalni wiedzy. Chodzi konkretnie o opowieści małżeństw, nierzadko posiadających już własne dzieci, które spotkały się właśnie dzięki portalom randkowym. Niejeden serwis tego typu posiada cały dział poświęcony opowieściom par, które poznały się za jego pośrednictwem.

Historie miłosne z sieci

Czego właściwie można się dowiedzieć z takich historii miłosnych? Opowiadają one, że bardzo rzadko zdarzają się zauroczenia od pierwszego wejrzenia czy od tzw. “pierwszego kliknięcia”. Osobę poznaną na ulicy można pokochać za ładne oczy, mówiąc prościej można się w niej zauroczyć. W Internecie, czyli za pośrednictwem portali randkowych, można oczywiście pooglądać galerię zdjęć, ale najważniejsze zawsze jest to, co nam w duszy gra.

Zwierzenia udanych małżeństw

Niemal zawsze pary zwierzają się, że od początku bardzo dobrze im się  rozmawiało, zwyczajnie się polubili, mieli wspólne zainteresowania i zaprzyjaźnili się. Dopiero na bazie takiej przyjaźni zaczęła wyrastać miłość, którą pielęgnowali, aby trwać w niej na dobre i na złe.

Takie przypadki występują w wielu serwisach randkowych, nie zależnie od ich profilu czy wieku osób zarejestrowanych. Zarówno w serwisach matrymonialnych jak i w portalach randkowych, w każdym z nich można spotkać ludzi, którzy tylko się bawią, oraz tych którzy wiążą się w stałe związki.

 

Radzimy:

Jakie mogą być wspólne i ciekawe zainteresowania, hobby, pasje w związku?

Każdy związek może mieć inne zainteresowania. Pasją może być ogrodnictwo bądź wspinaczka górska. Pokrewne dusze zawsze odnajdą swoje pasje i to nie prawda, że przeciwieństwa się przyciągają.

Czy warto mieć wspólne hobby w związku bądź w małżeństwie?

I tak i nie. Wspólne hobby zbliża, ale czas wolny poświęcony tylko partnerowi/partnerce i jednej pasji, sprawia że odcinamy się od innych znajomych i przyjaciół.

Please rate this

3 thoughts on “Najpierw przyjaźń, a potem kochanie

Dodaj komentarz