Jak przygotować się do randki? Brak ocen

Jeżeli Ty również od dłuższego czasu jesteś samotna/samotny, spróbuję Ci w kilku zdaniach pomóc w przygotowaniach do randki online, czyli do spotkania przez Internet, które tylko wydaje się być prostym spotkaniem.

Nadal dość kontrowersyjnie podchodzimy do randkowania przez Internet, wolimy tradycyjne spotkania i rozmowy twarzą w twarz. Warto jednak przełamać pierwsze lody i zarejestrować się na jednym z wielu portali randkowych, aby za jego pośrednictwem móc poznać nowe i ciekawe osoby.

Skupmy się jednak na przygotowaniach do takiego spotkania online, albowiem są one niezbędne do właściwego rozpoczęcia rozmowy i nawiązania bliższego kontaktu.

Zacznijmy od początku. Każdy portal randkowy, na którym rozpoczynamy swoją przygodę związaną z poznawaniem i randkowaniem z nowo poznanymi osobami, wymaga od nas rejestracji oraz zamieszczenia kilku ważnych informacji o sobie. Warto wybrać największy portal randkowy, gdzie zarejestrowanych jest wiele osób z naszej okolicy.

Zwykle są to dane związane z imieniem, wiekiem, płcią, miastem w którym mieszkamy oraz informacjami o nas samych, dzięki którym osoba znajdująca się po drugiej stronie komputera, będzie mogła nas bliżej poznać. Wszyscy znamy słynne powiedzenie – „papier wszystko przyjmie”, nie powinniśmy go jednak brać dosłownie, a przy wypełnianiu kwestionariusza warto zastanowić się co chcemy wpisać, aby druga osoba się nami zainteresowała.

Kolejnym ważnym czynnikiem przy wypełnianiu profilu randkowego jest zdjęcie. Jeżeli zamieścimy starą i nieaktualną fotografię, nie będziemy wiarygodni. Również nie dodanie żadnego zdjęcia, źle wpłynie na zainteresowanie naszym profilem odmiennej płci. Dlatego tutaj warto postawić na ciekawą, naturalną i aktualną fotografię, aby każdy kto zajrzy na nasz profil miał pełny i prawdziwy obraz naszej osoby.

Podobne oczekiwania mamy względem osób, do których my sami zaglądamy, poszukując tej drugiej połówki do pierwszego spotkania. Internet z jednej strony jest bardziej otwarty i łatwiej w nim nawiązujemy znajomości, z drugiej jednak strony nakazuje nam on większą ostrożność, albowiem nie każdy może okazać się tak prawdomówną osobą, jak my sami.

Kiedy przebrniemy przez wszystkie kwestionariusze, kiedy zamieścimy w profilu własne zdjęcie, z pewnością oferty nowych znajomości posypią się jak z rękawa, a stąd już bardzo krótka droga do spotkania online, jakim jest pierwsza i upragniona randka.

Please rate this

3 thoughts on “Jak przygotować się do randki?

Dodaj komentarz