Singiel rusza na łowy 4/5 (1)

Nastał niemalże kres epoki singla, a osoby pozostające do tej pory singlami zaczęły poszukiwania partnera lub partnerki, aby również w ich życiu pojawiła się odrobina stabilizacji. Ich wybór jednak nie jest zbyt rozległy, ponieważ w pracy wszyscy już posiadają nie tylko współmałżonków, ale także i dzieci.

Randki w ciemno… czy mają sens?

W najbliższym otoczeniu także są pary, a umawianie się na randki w ciemno zwykle nie jest dobrym pomysłem. Singiel, osoba przyzwyczajona do niezależności i kontroli nad własnym życiem, w chwilach niepewnych czuje się niezręcznie i włącza się mu mechanizm ucieczki.

Internet i portal randkowy

Doskonałym sposobem na taką sytuację jest Internet, a właściwie portal randkowy. Singiel czuje się w rzeczywistości wirtualnej jak ryba w wodzie i ma szeroki horyzont do zbadania.

Nad wszystkimi znajomościami ma pełną kontrolę, często sam je inicjuje i co ważne zwłaszcza dla singielek, jest w stanie je zakończyć w każdej chwili bez jakichkolwiek zobowiązań czy konieczności tłumaczenia się komukolwiek.

Najważniejsze jest jednak to, że Internet jest nieprzebranym źródłem nowych ludzi, których w otoczeniu naszego singla zaczyna brakować ze względu na wcześniejsze ustatkowanie się znajomych i przyjaciół.

 

Porady:

Kiedy szukamy partnera przez Internet?

Najczęściej partnera przez Internet poszukują single w wieku 30 – 40 lat, choć to nie jest reguła. Miłości możemy szukać w każdym wieku.

Szukam partnerki/partnera na całe życie…

Jeżeli szukasz partnerki, najlepszym miejscem poszukiwań będą portale randkowe, warto tutaj postawić także na tematyczne portale, powiązane z naszymi zainteresowaniami czy celami życiowymi.

Please rate this

2 thoughts on “Singiel rusza na łowy

Dodaj komentarz