Sztuczki na uwodzenie mężczyzn 5/5 (3)

Uwodzenie mężczyzn jest sztuką mającą na celu doprowadzenie do sytuacji, w której panowie nie są w stanie myśleć o niczym innym, bo kobieta całkowicie dominuje ich myśli. Czasami nie potrzeba do tego wiele wysiłku, bo zwykły uśmiech, makijaż czy spojrzenie są w stanie zupełnie usidlić faceta. Zawsze najlepszy jest oczywiście całokształt, ale istnieje wiele prostych trików, dzięki którym można już na starcie wypracować sobie całkiem porządną pozycję.

Uwodzicielskie gesty

Uwodzicielskie gesty i wyzywające zachowania to dwa zupełnie różne, niezwiązane ze sobą światy. Uwodzicielskie gesty to subtelna gra, za pomocą której wysyła się nie do końca dwuznaczne sygnały pod adresem mężczyzn.

Jednym z najskuteczniejszych gestów tego typu jest zupełnie niezobowiązujący dotyk w czasie rozmowy. Dyskutujecie o czymś żywiołowo? Pacnij go w ramię. Temat jest naprawdę głęboki? Chwyć go za nadgarstek. Odrobina niewinnej cielesności w połączeniu z dużą dawką bliskości potrafi zdziałać cuda.

Zabawa włosami to także bardzo skuteczna sztuczka. Wystarczy je regularnie odgarniać z czoła czy chować za ucho w czasie dyskusji, by zwrócić na siebie uwagę. Zawijanie włosów na palcu tez jest bardzo seksowne. Ważne jest tylko, by były to ruchy naturalne, w jego mniemaniu zupełnie nieświadome.

Sztuczki odnoszące się do wyglądu zazwyczaj podkreślają konieczność budowy aury tajemniczości. Nie jest to zadanie trudne, ponieważ wystarczy trochę tuszu do rzęs, odpowiednia szminka i cienie do oczu, a do tego może trochę koronek? To na pewno będzie działało.

To nie jest trik, ale dość istotna sprawa: w czasie rozmowy z mężczyzną trzeba usiąść prosto i założyć nogę na nogę. Kontakt z nim powinien być niemal ciągły, ale nie przesadzony, żeby nie zrobić wrażenia przesłuchania. Spoglądanie w oczy ma zawsze bardzo erotyczny charakter.

Za najważniejszy trik często uznawane jest odpowiednie docenienie mężczyzny. Nie chodzi o nic wielkiego. Wystarczy tylko zaśmiać się z jego dowcipu, nawet jeśli nie jest on specjalnie śmieszny oraz pochwalić go za coś zaraz po wysłuchaniu jego płomiennej opowieści.

Istnieją też proste sztuczki na nawiązywanie kontaktu z mężczyznami. Polegają one na tym, że jeśli jakiś mężczyzna wydaje się interesujący, można go do siebie zwabić poprzez odpowiednie spojrzenie, zatrzepotanie rzęsami lub lepsze wyeksponowanie biustu. Będzie myślał, że pierwszy krok był jego dziełem, więc poderwanie go będzie potem bardzo proste.

Please rate this

5 thoughts on “Sztuczki na uwodzenie mężczyzn

Dodaj komentarz