Ciekawe pomysły na randki w domu 4.5/5 (2)

Portale randkowe są w stanie zaoferować nam pomoc tylko w ograniczonym zakresie. Randka online to oczywiście znakomita sprawa, ale nikt nie będzie raczej udawał, że to właśnie o to w całej tej zabawie chodzi. Zadaniem, jakie ma postawione randkowy portal internetowy, jest znalezienie dla nas kogoś, z kim będziemy mogli się umawiać na randki klasyczne, razem zamieszkać i ostatecznie założyć rodzinę.

Randki w sieci to tylko wstęp do poważnego związku. Kiedy już będziemy mieli za sobą etap spotkań wirtualnych, przyjdzie czas na spotkania twarzą w twarz, a te można bardzo przyjemnie odbywać w zaciszu swojego domu. Przedstawmy kilka najciekawszych propozycji na randki w zaciszu własnego domu.

Romantyczna kolacja

Romantyczna kolacja to jeden z nieśmiertelnych klasyków i prawdziwy samograj, jeśli chodzi o randki w domu. Ważny jest tutaj element samodzielnej inwencji, czyli dodanie od siebie czegoś więcej.

Można na przykład samodzielnie przygotować posiłki, czym zazwyczaj zajmują się kobiety, jeśli zapraszają mężczyznę do siebie. Nie jest to jednak konieczność, ponieważ znacznie większe znaczenie w praktyce ma to, jaką atmosferę przygotujemy, a więc będzie potrzeba trochę przyjemnej muzyki, świece, kadzidełka, kwiaty i wszystko to, co uznamy za stosowne i pożądane.

Wieczory filmowe

W stanach Zjednoczonych wieczory filmowe dorobiły się własnego, dość prześmiewczego określenia: „netflix and chill”. Polega to na tym, że nie przygotowujemy się jakoś specjalnie na wieczór. Robimy ewentualnie drobne porządki i przygotowujemy smaczne przekąski, a kiedy zaczyna się randka, rozsiadamy się wygodnie na kanapie i wspólnie wybieramy, co będziemy oglądać. Kiedyś szło się do kina, później trzeba było trafić z wypożyczonym filmem, a dzisiaj często po prostu puszcza się jakiś serial wybrany na szybko i mamy przyjemny wieczór.

Domowe SPA

Bardzo ciekawym pomysłem jest też tak zwane domowe Spa, co w wersji minimum oznacza zazwyczaj wspólną kąpiel, a w wersji maksimum dochodzą do tego różnego rodzaju masaże i inne zabiegi, na przykład w z wykorzystaniem olejków eterycznych, rozgrzanych kamieni, urządzeń do masażu i całej gamy innych przedmiotów, jakie możemy mieć pod ręką. Wiele tutaj zależy od naszych możliwości organizacyjnych, bo wielkiego wieczoru w SPA raczej nie urządzimy w mieszkaniu w bloku, chociaż jego namiastka na pewno się uda.

Please rate this

4 thoughts on “Ciekawe pomysły na randki w domu

Dodaj komentarz