Jak się ubrać na pierwszą randkę z mężczyzną? 5/5 (2)

Prawie każda kobieta ma dylemat co na siebie założyć, kiedy otwiera szafę z ubraniami. Jest to całkiem normalne i oczywiste, przecież płeć piękna potrzebuje błyszczeć i zaskakiwać, a ubranie jest jednym ze sposobów aby podkreślić swoje walory.

Wizerunek na pierwsze randce

Pamiętajmy, że wizerunek w obecnych czasach jest bardzo ważny a szczególnie na pierwszej randce. Każdy facet to wzrokowiec, więc nawet jeżeli kobieta ma wiele do powiedzenia i ma interesujące wnętrze, to kiedy na spotkanie założy zwyczajną czarną bluzkę i czarne jeansy, a co za tym idzie postawi na luźny strój, to wiedzmy, że w 90 przypadkach na 100 nie wzbudzi zainteresowania u mężczyzny.

Podkreśl co najważniejsze

Nie musimy od razu przesadnie się umalować ani wkładać mega obcisłej i krótkiej sukienki, aby mężczyzna nas zauważył. Pamiętajmy, że nasze ubranie powinno być odpowiednio dobrane do danej sytuacji oraz naszej osobowości. Nie warto udawać kogoś kim się nie jest. Nie musimy od razu biec do sklepu po nową sukienkę, żeby ładnie wyglądać. Wcześniej przejrzyjmy naszą szafę i wybierzmy kilka możliwych stylizacji, które według nas będą odpowiednie.

Mała czarna na randkę

W przypadku pierwszej randki dobrym rozwiązaniem jest założenie małej czarnej lub też czerwonej sukienki, pod warunkiem że są to stroje w których dobrze się czujemy. To właśnie one najczęściej sprawdzają się na takich spotkaniach. Do tego powinniśmy dobrać wygodne, ale nie za wysokie szpilki. Pamiętajmy, że nie ma większej pomyłki przy doborze butów, niż takie w których nie potrafimy poruszać się z gracją. Szpilki powinny idealnie się prezentować nie tylko na sklepowym regale, ale przede wszystkim na naszej nodze. Muszą być wygodne i dopasowane. Nie zakładajmy też za wysokich szpilek, jeżeli do końca nie jesteśmy pewni jakiego wzrostu jest nasz partner. Jest to szczególnie ważne jeżeli idziemy potańczyć do lokalu.

Strój dopasowany do miejsca

Nasz strój powinien być dopasowany do miejsca, gdzie się wybieramy. Jeżeli zamierzmy iść do kina czy na zwyczajny spacer, wówczas możemy sobie pozwolić na bardziej luźne ubranie. Może to być zwiewna sukienka w kwiaty, czy obcisłe dżinsy które podkreślą naszą talię. Do kompletu warto założyć buty na koturnie bądź sandałki. Liczy się wygoda ale także akcent, który będzie przyciągał spojrzenie naszego partnera, ciekawym dodatkiem może być czerwona szminka lub przedłużane rzęsy.

Please rate this

5 thoughts on “Jak się ubrać na pierwszą randkę z mężczyzną?

Dodaj komentarz