Media społecznościowe – portale randkowe 5/5 (1)

Media społecznościowe w dzisiejszych czasach przyzwyczaiły nas do bogatej oferty oraz sprawiły, że jeżeli raz z nich skorzystamy to będziemy co chwilę wracać. Jest to czasem rodzaj uzależnienia, sposób na zabicie nudy czy też metoda na znalezienie tej drugiej połówki. Dają nam tę szansę portale randkowe wystarczy tylko z niej skorzystać, a nasze życie już nigdy nie będzie takie jak dawniej. Nie będziemy narzekać na nudę czy też brak pomysłu na spędzenie wolnego czasu.

Brak czasu dla samego siebie

Większość osób każdego dnia swój czas poświęca pracy oraz innym obowiązkom, wciąż ma zbyt mało czasu dla siebie samego, na załatwienie podstawowych spraw. W tym wszystkim brak nam czasu na poszukiwanie miłości czy też zwyczajnie na znalezienie bratniej duszy. Dlatego naprzeciw naszym oczekiwaniom stają media społecznościowe i zapraszają do skorzystania z ich oferty. Wystarczy tylko włączyć komputer i skorzystać z oferty portali randkowych. Nie musimy się ograniczać do jednego portalu, możemy zarejestrować się na kilku. Wówczas zwiększa się nasza szansa, że zostaniemy zauważeni i wybrani, że sami znajdziemy interesujące nas osoby.

Przedstaw się

Kiedy już zdecydujemy się na założenie konta na portalu randkowym, powinniśmy się na nim korzystnie przedstawić. Warto zamieścić podstawowe informacje o sobie oraz aktualne zdjęcie na którym jesteśmy uśmiechnięci i otwarci na nowe znajomości.

Warto również napisać w profilu o zainteresowaniach oraz oczekiwaniach dotyczących potencjalnego partnera. Nie bójmy się tego, ponieważ każdy kto poszukuje miłości, ma również konkretne oczekiwania i nastawienie osiągnięcia sukcesu na portalu randkowym. Szukamy odpowiedniej osoby, która będzie dzieliła nasze zainteresowania, napiszmy o tym.

Bądźmy cierpliwi

Kiedy zarejestrujemy się już na portalu randkowym i otrzymamy pierwsze zaproszenia do poznania się i dalszych konwersacji, z pewnością zauważymy, że nie każdy tak szybko odpisuje jak my. Szczególnie oporni na odpowiedzi mogą okazać się mężczyźni. Udowodniono, że to właśnie oni częściej korzystają z wielu portali randkowych, poszukując przygód czy też miłości w wielu miejscach w sieci.

Dodatkowo mężczyźni są wzrokowcami, dlatego bardziej przywiązują uwagę do zamieszczanych zdjęć. Panowie wysyłają też więcej wiadomości do potencjalnych kandydatek, które wpadły im w oko. Dlatego jeżeli mężczyzna przez kilka godzin nie odpisuje, nie powinno nas to wcale dziwić. Dzieje się tak często na początku znajomości, zanim wzbudzimy w płci męskiej prawdziwe zainteresowanie.

Please rate this

3 thoughts on “Media społecznościowe – portale randkowe

Dodaj komentarz