Czy miłość życia można znaleźć w portalu randkowym? 5/5 (1)

Odwieczne pytanie wielu osób, które nasuwa się przed rejestracją w jednym z wielu portali randkowych? Czy miłość w ogóle można znaleźć? Czy jest możliwość odnalezienia tej jedynej osoby w portalu randkowym? Wiele osób twierdzi, że miłość jest prosta, a inni niepotrzebnie ją komplikują strachem czy nieśmiałością wobec drugiej płci. Warto zatem zastanowić się nad prostotą miłości, zarejestrować się w portalu randkowym i znaleźć to właściwe uczucie, które przecież na nas czeka.

Jeżeli chcecie znaleźć własną połówkę jabłka, jeżeli poszukujecie miłości, postaram się zaprezentować tutaj najważniejsze porady. Pewnie zastanawiacie się, jak właściwie można radzić w kwestii miłości? Sami zatem zobaczcie.

  1. Szukajcie aktywnie! Co to właściwie znaczy? Skoro tak wiele osób twierdzi, że miłości nie da się szukać, że ona sama przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Może i miłość przychodzi sama, ale na pewno nie zapuka do naszych drzwi, jeżeli kolejny tydzień będziemy siedzieć samotnie w fotelu przed TV. Nie przyjdzie również do pracy, gdzie już wszyscy nas znają, a większość osób jest w stałych związkach. Dlatego właśnie warto szukać nowych znajomych, przyjaciół, chodzić na imprezy, jeździć na wycieczki. Wtedy miłość na pewno nas znajdzie, wśród tłumu nowo poznanych osób.
  2. Zrób pierwszy krok! Nie ważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, w obecnych czasach nie ma to aż tak dużego znaczenia, jeżeli chodzi o pierwszą rozmowę. Jeżeli jesteśmy nieśmiali, osoba która nam się podoba również do przebojowych nie należy, to szansa poznania się i rozmowy równa się zeru. Tym bardziej, że w portalu randkowym rozmowy są zdecydowanie prostsze, a na pierwszym spotkaniu w realu właściwie znacie się już bardzo dobrze i wiecie o czym ze sobą możecie rozmawiać. Lepiej zagadać do nieznajomego niż kolejny wieczór spędzić w samotności. Kto wie kiedy i gdzie spotkamy tą naszą wymarzoną miłość?
  3. Wyrwij się szponom samotności! Jesteś samotnikiem, kolejny wieczór spędzasz ze swoim kotem w domu, albo spacerujesz z psem po parku. Najwyższa pora wyrwać się ze szponów samotności i wyjść do ludzi. Jeżeli masz z tym problem, skorzystaj ze szkoleń dotyczących pewności siebie, na których z pewnością opanujesz podstawowe techniki dotyczące porozumiewania się z płcią przeciwną i zdobywania nowych znajomych.
  4. Uwierz w siebie! Najwyższy czas uwierzyć w samego siebie i w swoje możliwości. Najwyższa pora opuścić mury swojego mieszkania i wyjść do ludzi. A jeżeli nie masz czasu na wyjście do restauracji czy do dyskoteki, zajrzyj na portal randkowy, gdzie także czeka mnóstwo osób na Ciebie. Zarejestruj się, zadbaj o właściwy wygląd swojego profilu, uzupełnij wszystkie pola z opisami, zamieść ciekawe zdjęcia w galerii i zrób pierwszy krok.

Jeżeli spełnisz wszystkie powyższe wskazówki, jeżeli zastosujesz się choć do części, z pewnością szybko poznasz wiele ciekawych osób, a miłość sama zapuka do Twojego serca.

Życzę powodzenia w poszukiwaniu szczęścia i miłości!

Please rate this

3 thoughts on “Czy miłość życia można znaleźć w portalu randkowym?

  1. „Wyrwij się szponom samotności!” – dobre określenie, choc w rzeczywistości to wcale nie jest takie proste 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *