Związek z partnerem który mieszka w innym mieście. Czy to się uda? 5/5 (1)

Sposobów na poznanie bratniej duszy, a może nawet miłości na całe życie jest naprawdę bardzo wiele. Wszystko jest uzależnione od naszej wyobraźni, sposobów na relaks oraz ilości wolnego czasu jaki chcemy przeznaczyć na flirt.

Pisali listy miłosne…

Dawniej nasi dziadkowie pisali do siebie listy miłosne, spotykali się potajemnie, a dopiero jak rodzina wyraziła zgodę na dany związek, zaczynali spotykać się oficjalnie i zakładali rodzinę. W dzisiejszych czasach wszystko się pozmieniało. W dobie komputeryzacji, możemy łatwo kogoś poznać, na przykład dzięki portalom randkowym. Trudniej potem jest utrzymać taki związek. Ponieważ często okazuje się, że nasz wybraniec mieszka i pracuje w innym mieście. Co wtedy robić? Czy powinniśmy rezygnować z takiej znajomości? Niekoniecznie.

Podejście do związku

Wszystko jest uzależnione od naszego podejścia do związku i stopnia wyrzeczeń oraz kompromisów, na jakie jesteśmy w stanie się zgodzić. Inne miasto to jeszcze nie koniec świata. Pamiętajmy, że zawsze możemy się wzajemnie odwiedzać. Takie podróżowanie będzie świetną okazją na poznanie nowych interesujących miejsc, których pewnie wcześniej nie mieliśmy okazji zobaczyć.

Pozytywne aspekty związku na odległość

Próbujmy znajdować pozytywne aspekty tego związku na odległość. Warto też wręczyć naszemu ukochanemu jakiś mały prezent, który codziennie będzie mu przypominał o nas. Może to być poduszka z naszym zdjęciem lub też kubek z którego będzie pił codziennie kawę w pracy. Pamiętajmy, że liczą się małe drobiazgi w ciągu każdego dnia, które pozwolą nam przetrwać tą rozłąkę i dzięki którym nasz nowy związek się nie rozpadnie.

Korespondencja każdego dnia

W erze Internetu i telefonii komórkowej możemy wysyłać krótkie sms’y lub też zdjęcia, właściwie przez cały dzień. Liczy się pamięć i fakt, żeby ta druga osoba wiedziała, że o niej myślimy. Wiedzmy o tym, że nawet jeżeli nasz ukochany mieszkałby w tym samym mieście co my, a nie poświęcalibyśmy wystarczająco dużo czasu związkowi, wówczas taka relacja także mogłaby się rozpaść.

O związek między dwojgiem ludzi należy troszczyć się każdego dnia. Tak jak roślinka nie podlewana wcześniej czy później uschnie, tak samo związek między dwojgiem ludzi, kiedy nie jest pielęgnowany –  rozpadnie się, bez względu na to czy dzielą ich setki kilometrów czy zaledwie kilkaset metrów.

Please rate this

4 thoughts on “Związek z partnerem który mieszka w innym mieście. Czy to się uda?

Dodaj komentarz