Nasze portale randkowe rozpoczynają ekspansję na całą Europę 5/5 (1)

Spora grupa osób, która decyduje się na wyjazd z naszego kraju w celach zarobkowych, robi to po części z powodu niskich płac, a po części z powodu braku przywiązania do kogokolwiek. Przynajmniej w ich mniemaniu. Są to ludzie młodzi bez rodzin czy stałego partnera w swoim życiu. Czasami są to ludzie, którzy właśnie wyszli z dłuższych, nieszczęśliwie zakończonych związków.

Wyjazd za granicę i nowe życie

Niezależnie od ich sytuacji życiowej, poszukują oni nowego życia na swoich własnych zasadach i na swoją odpowiedzialność. W zasadzie nie zdarza się, by ktoś z nich w czasie wyjazdu czy bezpośrednio przed nim zastanawiał się nad swoim życiem miłosnym. Kto wyjeżdża w celu ustatkowania się? Ta decyzja zapada dopiero na miejscu, wiele miesięcy po przyjeździe. Najczęściej gdy zegar biologiczny zaczyna tykać i pojawia się potrzeba znalezienia kogoś specjalnego, by dzielić z tą osobą życie.

Polonia na Wyspach Brytyjskich

Najlepiej to wszystko widać na przykładzie Polonii na Wyspach Brytyjskich. Kiedy stawiają pierwsze kroki na nowej ziemi, większość z nich deklaruje, że jak tylko się trochę dorobi, powrót do kraju stanie się rzeczą oczywistą. Po kilku latach Polacy w Anglii czy Polacy w Irlandii nie są już zwykle zainteresowani powrotem do starego domu. Mają pracę, mają lokum, zakochali się…

Z tym ostatnim jest zazwyczaj największy problem, bo praca i miejsce do mieszkania na emigracji łatwo się znajdują, ale często okazuje się, że randki w Wielkiej Brytanii to już nie lada kłopot.

Bariery jakie czekają na Polaków w UK

Chodzi o barierę językową, pojawia się bariera kulturowa, niektórzy narzekają na ograniczoną urodziwość potencjalnych partnerów… Portale randkowe w Londynie nie są tutaj jakąś wielką pomocą, bo kiedy Polak czy Polka piszą do jakiegoś Brytyjczyka, wiadomości zazwyczaj pozostają bez odpowiedzi. A nawet jeśli odpowiedź się pojawi, to ciężko powiedzieć, by taki internetowy portal randkowy dawał realne szanse na miłość.

Polskie randki w UK

Teraz się to zmienia. Polskie randki w UK oferowane są na portalach randkowych w Irlandii i portalach randkowych w Anglii. Serwisy założone są przez Polaków, prowadzone przez Polaków i skierowane do Polaków, a jednym z nich jest buziak.co.uk. Jest to tak naprawdę internetowy portal randkowy jak każdy inny, ale w swojej najskuteczniejszej wersji. Gromadzi on ludzi podobnych do siebie i do tego mieszkających w niewielkiej odległości od siebie. W końcu jeden emigrant z drugim emigrantem od razu znajdują nic porozumienia. Emigracja z kraju, nie oznacza przecież wyemigrowania od swoich spraw sercowych.

 

Zobacz:

Darmowe portale randkowe dla singli

Internetowy portal randkowy

Najpopularniejsze portale randkowe

Największy portal randkowy

Portale randkowe opinie

Portale randkowe ranking

Please rate this

3 thoughts on “Nasze portale randkowe rozpoczynają ekspansję na całą Europę

Dodaj komentarz