Rolnik szuka żony 5/5 (1)

Z pewnością nie będziemy tutaj odnosić się do popularnego w ostatnim czasie programu telewizyjnego, w którym poszukuje się żony dla rolnika. Tym bardziej, że pomysł na ten program wcale nie jest taki zły, ponieważ dla tytułowego rolnika szuka się tam żony, która z góry zakłada, że będzie miała męża trudniącego się własną rolą. W przeciwnym razie nie zostałaby uczestniczką tego programu.

Życie i praca

Reasumując, nasze życie to w dużej mierze nasza praca. Klasyczne portale randkowe zazwyczaj pozwalały nam wskazać, jaki rodzaj działalności zawodowej podejmujemy i w niektórych z nich można było nawet było w oparciu o to kryterium wyszukiwać dla siebie potencjalnych partnerów i partnerki.

Nie da się jednak ukryć, że było to mimo wszystko kryterium trzeciorzędne i z wyjątkiem wyszukiwania zawodów najlepiej płatnych czy najbardziej prestiżowych, nikt raczej się specjalnie nie przejmował zawodami potencjalnych partnerów. Było to nawet widziane jako coś w złym guście, ponieważ w naszej kulturze ocenianie ludzi po zasobności portfela i po wykonywanej pracy, nie jest dobrze postrzegane.

Profilowane portale randkowe

Zaczyna się to jednak bardzo szybko zmieniać, przynajmniej w Internecie. W polskiej sieci działa już niejeden portal specjalistyczny, który skupia się na dobieraniu bardzo konkretnych osób. Na razie dotyczy to głównie zawodów takich właśnie jak rolnik, czyli pracy stanowiącej równocześnie cały styl życia.

Ekspansja nowego podejścia do tematu jest jednak bardzo widoczna. Jak “grzyby po deszczu” zaczynają wyrastać różnego rodzaju serwisy, które randki internetowe oferują głównie ludziom o tym samym charakterze pracy.

Portale randkowe dla katolików

Co ciekawe, wszystko zaczęło się od tego, że randkami online zaczęli interesować się również ludzie religijni. Ktoś skojarzył, że ich religijność w bardzo duży sposób definiuje wygląd ich dnia i codziennego życia, po czym doszedł do wniosku, że warto prowadzić portale randkowe dla katolików.

Każda inna praca potrafi posiadać równie duży wpływ na codzienność i styl życia społeczeństwa. W ten sposób zaczęły powstawać kolejne portale branżowe, czy też tematyczne portale randkowe .

Zresztą wcale nie trzeba szukać aż tak daleko, by zauważyć regułę, na której opierają się takie portale branżowe. Od zawsze towarzystwa dla siebie szukamy w najbliższym otoczeniu, a jest ono definiowane przez to, kim jesteśmy. Wykonywana praca także ma tutaj ogromne znaczenie.

 

Wyszukaj:

Darmowe portale randkowe dla singli

Najpopularniejsze portale randkowe

Największy portal randkowy

Portale randkowe dla rolników

Portal randkowy dla młodzieży

Portal randkowy dla katolików

 

Please rate this

3 thoughts on “Rolnik szuka żony

Dodaj komentarz