Idealna randka No ratings yet.

Tytuł może wydawać się dość kontrowersyjny, albowiem każdy z nas wie, że idealne randki nie istnieją. Nie przyjedzie książę na białym koniu i nie uwolni swojej księżniczki z wysokiej wieży. Nawet jeżeli jesteśmy w sobie zakochani po uszy, nie możemy oczekiwać od ukochanego że zabierze nas na randkę do Wenecji czy do Paryża, tym bardziej jeżeli jest to nasza pierwsza randka w realu.

Poznaliśmy się w Internecie…

Obecnie wiele osób przenosi swoje relacje ze znajomymi na płaszczyznę Internetu, a w poszukiwaniu miłości zakłada profil na portalu randkowym. Tutaj też rodzi się miłość, choć wiele osób zostaje tylko wspaniałymi znajomymi. Żyjemy w XXI wieku i pokolenie osób które się w nim urodziły, mają cały komputer i Internet w jednym palcu, a rozmowy w sieci są dla nich tak zwyczajne, jak dla poprzedniego pokolenia rozmowy przy trzepaku.

Jeszcze tylko krok i umówicie się na pierwszą randkę

Dawniej dwoje osób, które znało się z podwórka, ze szkoły bądź z pracy, rozmawiało ze sobą przy kawie, umawiało się z większą paczką znajomych do kina czy na ognisko. Poznawali się powoli i poprzez różne sytuacje, zanim któreś z nich (zwykle był to mężczyzna) zaproponowało spotkanie tylko we dwoje.

Dziś takie rozmowy odbywają się głównie w sieci, a rozmowę może rozpocząć zarówno kobieta jak i mężczyzna. Oczywiście rozmawiamy nie tylko w sieci, ale jeżeli decydujemy się na poznawanie ludzi właśnie za pośrednictwem Internetu, jeżeli zakładamy konto na portalu randkowym, pierwsze rozmowy są właśnie tutaj.

W Internecie wszystko jest łatwiejsze

Z pewnością wszelkie rozmowy w sieci są łatwiejsze, niż te przeprowadzane w realu. Również osoba znajdująca się po drugiej stronie komputera wydaje nam się doskonalsza, wspanialsza i wyjątkowo nas rozumiejąca. W rzeczywistości może być zupełnie inaczej.

Nie ma idealnych randek, jakie często możemy zobaczyć w romantycznych filmach, nie ma również idealnych partnerów, albowiem każdy z nam ma większe bądź mniejsze wady. Są za to prawie idealne relacje, jeżeli właściwie o to zadbamy i będziemy dla siebie nawzajem wyrozumiali i tolerancyjni. Każda randka może być jak najbardziej udana, pod warunkiem że my sami będziemy jak najbardziej naturalni i beztroscy, tak samo jak podczas wszystkich rozmów w Internecie, kiedy się poznawaliśmy.

Please rate this

4 thoughts on “Idealna randka

  1. poznałam mojego męża przez internet, nie jest idealny, ale oboje docieramy się każdego dnia i dbamy o swój związek

  2. ja tam wolałam poznawać ludzi na ulicy, w parku, albo w kawiarni, internet jest nie dla mnie 🙂 nie umiem się tutaj odnaleźć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *