Idealna randka 5/5 (1)

Tytuł może wydawać się dość kontrowersyjny, albowiem każdy z nas wie, że idealne randki nie istnieją. Nie przyjedzie książę na białym koniu i nie uwolni swojej księżniczki z wysokiej wieży.

Nawet jeżeli jesteśmy w sobie zakochani po uszy, nie możemy oczekiwać od ukochanego że zabierze nas na randkę do Wenecji czy do Paryża. Tym bardziej jeżeli jest to nasza pierwsza randka w realu.

Poznaliśmy się w Internecie…

Obecnie wiele osób przenosi swoje relacje ze znajomymi na płaszczyznę Internetu. W poszukiwaniu miłości zakłada profil na portalu randkowym. Tutaj też rodzi się miłość, choć wiele osób zostaje tylko wspaniałymi znajomymi.

Żyjemy w XXI wieku i pokolenie osób które się w nim urodziły, mają cały komputer i Internet w jednym palcu. Rozmowy w sieci są dla nich tak zwyczajne, jak dla poprzedniego pokolenia rozmowy na ławce czy przy trzepaku.

Jeszcze tylko krok i umówicie się na pierwszą randkę

Dawniej dwoje osób, które znało się z podwórka, ze szkoły bądź z pracy, rozmawiało ze sobą przy kawie, umawiało się z większą paczką znajomych do kina czy na ognisko. Poznawali się powoli i poprzez różne sytuacje, zanim któreś z nich (zwykle był to mężczyzna) zaproponowało spotkanie tylko we dwoje.

Dziś takie rozmowy odbywają się głównie w sieci, a rozmowę może rozpocząć zarówno kobieta jak i mężczyzna. Oczywiście rozmawiamy nie tylko w sieci, ale jeżeli decydujemy się na poznawanie ludzi właśnie za pośrednictwem Internetu, jeżeli zakładamy konto na portalu randkowym, pierwsze rozmowy są właśnie tutaj.

W Internecie wszystko jest łatwiejsze

Z pewnością wszelkie rozmowy w sieci są łatwiejsze, niż te przeprowadzane w realu. Również osoba znajdująca się po drugiej stronie komputera wydaje nam się doskonalsza, wspanialsza i wyjątkowo nas rozumiejąca. W rzeczywistości może być zupełnie inaczej.

Nie ma idealnych randek, jakie często możemy zobaczyć w romantycznych filmach. Nie ma również idealnych partnerów, albowiem każdy z nam ma większe bądź mniejsze wady. Są za to prawie idealne relacje, jeżeli właściwie o to zadbamy i będziemy dla siebie nawzajem wyrozumiali i tolerancyjni. Każda randka może być jak najbardziej udana, pod warunkiem że my sami będziemy jak najbardziej naturalni i beztroscy. Tak samo jak podczas wszystkich rozmów w Internecie, kiedy się poznawaliśmy.

Podpowiedzi:

Czego szukają mężczyźni na portalach randkowych?

Miłości, przyjaźni, przygody. Każdy z nich zwykle określa swoje preferencje w profilu randkowym. Jeżeli nic nie pisze, warto o to zapytać przy pierwszej rozmowie.

Jaka powinna być pierwsza randka?

Pierwsza randka bywa trudna, oboje jesteśmy zestresowani i zastanawiamy się co powiedzieć. Warto umówić się w miejscu publicznym i neutralnym dla każdego. Starajmy się być sobą i rozmawiać swobodnie, a z pewnością randka zakończy się sukcesem.

Na czym powinny być oparte dobre przyjacielskie relacje?

Dobre relacje przyjacielskie to szczerość, zaufanie i pomoc w trudnych chwilach. Przyjaciel to osoba na którą zawsze możemy liczyć.

Jakie są typy facetów na portalach randkowych?

Nie wiem czy uda mi się wszystkich wymienić 😉 Do najpopularniejszych należą: normalni, żonaci, casanovy, maminsynki, mądrale, cwaniacy, nieśmiali oraz wyjątkowo zakręceni.

Wpływ Internetu na relacje międzyludzkie

Internet ma obecnie ogromne znaczenie dla społeczeństwa, ma również duży wpływ na relacje międzyludzkie. Warto zachować umiar i nie przenosić całego swojego świata do sieci, życie w tradycyjnej rzeczywistości jest piękniejsze.

Wymarzona randka dla dziewczyny

Prawie każda dziewczyna marzy o księciu na białym koniu, a wymarzona randka to nastrojowa muzyka, kwiaty, kolacja przy świecach…

Please rate this

4 thoughts on “Idealna randka

Dodaj komentarz